Kuo kvepintis karščių metu

Gali būti, kad kvepalai, kurie skleidė nuostabų aromatą žiemos metu, vasarą atrodys niekam tikę. Juk aromatas priklauso ne tik sudedamųjų komponentų, bet ir aplinkos poveikio bei pačio žmogaus odos ir kvapo. Šį kartą pamėginsime tau patarti, kaip išsirinkti kvepalus, tinkančius vasarai.

Rinkis EDT o ne EDP

EDT, arba kitaip eau de toilette (tualetinis vanduo), mažiau koncentruotas nei EDP, arba kitaip eau de parfum (kvepalai). Tualetinis vanduo savyje turi mažiau eterinių aliejų, kurie sukelia stipresnį aromatą, todėl jis atrodo kur kas gaivesnis ir labiau tinka karštuoju periodu.

Pasikvepink ir pasivaikščiok

Kuomet bandai kvepalus parduotuvėje, kurioje įrengtas kondicionierius, ir kurioje visas oras persmelktas skirtingų aromatų, tavo bandomi kvepalai negali visiškai atsiskleisti. Kvepalų aliejai reaguoja į šilumą, todėl, norėdama sužinoti koks tikrasis jų aromatas, turėtum išeiti į lauką ir šiek tiek prasivaikščioti. Jei dienos pabaigoje kvapas tavęs vis dar neerzina ir atrodo pakankamai malonus – gali drąsiai pirkti.

Rinkis citrusinius arba medienos, žolės aromatus

Tai beveik visais atvejais teisingas pasirinkimas. Kvepalai su ryškiais citrusiniais aromatais (mandarinų, citrinų, laimų) visuomet yra lengvi, nes citrusiniai kvapai labai gaivūs savaime. Kvepalai, kurių sudėtyje yra saldymedžio ar žolių aromato yra nepersunkūs, todėl gaivina ir puikiai tinka karščių metu.

Rinkis kvepalus su vienu komponentu

Dauguma kvepalų, kurių sudėtyje yra keli skirtingi aromatai, atsiskleidžia palaipsniui, tačiau karštas oras šį procesą paspartina, todėl gali likti nustebusi, kaip greitai visa tavo kvepalų aromatų gama išseks. Kvepalai, pagaminti iš vieno pagrindinio komponento, tarkim levandų, yra stabilesni, taigi tu tiksliai žinosi, kaip kvepėsi po valandos ir po trijų valandų.

2 psl. »

Komentarai (3)

simkelyte 2015-04-08 14:08
<a href="http://www.sexyshopas.lt/kosmetika/rinkiniai/rinkiniai-moterims.html">kosmetika moterims</a> su vienu komponentu ištikro sakyčiau yra ne koks pasirinkimas, nes vistiek geriasniam aromatui išgauti reikia daugiau komponentų
Irūnė 2012-05-14 16:11
Kai kurie eteriniai aliejai mažina prakaitavimą, tad galima kvepintis jais
Jūratė 2012-05-14 11:54
Karščių metu geriau visai nesikvepinti, nes susimaišius prakaito ir kvepalų kvapui, išeina toks "kokteilis", kad net nosį riečia

Kūnui

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Japonijoje, dviračių statymo vietose, būna pastatyti du ženklai. Viename iš jų nupiešti tvarkingai surikiuoti dviračiai ir užrašyta "Taip dviračius stato geri vaikai", o kitame ženkle galima išvysti padrikai sustatytus dviračius ir užrašą "Taip geri vaikai dviračių nestato".

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai