Kūdikio vardo rinkimo vakarėlis - smagi proga suburti artimuosius

„Pampers“ pataria: kūdikio vardo rinkimo vakarėliai yra puikus būdas „prisirankioti“ idėjų būsimo vaiko vardui iš draugų ir šeimos narių. Kūdikio gimimas suteikia daugybę galimybių švęsti su artimaisiais: pranešimo apie būsimą kūdikį, vaikelio lyties atskleidimo vakarėliai ir netgi tradicinės kūdikio sutiktuvių šventės – tikrai nepritrūksite priežasčių švęsti mylimo kūdikio gimimą. Viena iš šių progų gali būti ir kūdikio vardo rinkimo vakarėlis. Perskaitykite mūsų patarimus apie tai, ką kviesti į vakarėlį ir ką jo metu turėtumėte daryti.

Kūdikio vardo rinkimo vakarėlis – kas tai?


Kūdikio vardo rinkimo vakarėlis kai kuriose kultūrose yra amžiaus tradicija, populiarėjanti tarp šiuolaikinių tėvų. Kūdikio vardo idėjų generavimas su artimaisiais gali būti smagus būdas sukviesti susiburti šeimą ir draugus prieš gimstant kūdikiui arba jam jau gimus - juk net jei jau sugalvojote vardą, būtų smagu išgirsti, kokį vardą išrinktų jūsų artimieji. Paruošėme jums geriausių idėjų kūdikio vardo rinkimo vakarėliui, kad įkvėptume jus ir jūsų šeimos narius.

Ką kviesti ir kuo pavaišinti?

Apgalvokite kūdikio vardo rinkimo vakarėlio ceremoniją, kviečiant pačius artimiausius draugus ir šeimos narius. Pavyzdžiui, nuo keturių iki dešimties svečių – artima grupė leis visiems prasmingai pabendrauti. Ant vaišių stalo galite pateikti teminių mielų užkandžių, o taip pat galite surengti ir suneštuvių vakarėlį - paprašykite svečių atsinešti užkandžių ar gaiviųjų gėrimų sugalvota tema.
 Ką veikti?

Padalykite vardų knygų ir turėkite planšetinį arba nešiojamąjį kompiuterį vardų pasiūlymų svetainėms peržiūrėti.

Paruoškite stovą su dideliais popieriaus lapais arba suklijuokite didelius lapus ant sienos, kad svečiai galėtų įtraukti savo pasiūlymus.

Pateikite svečiams vardų kriterijus, pavydžiui:
Ar vardas turėtų būti iš konkrečios pirmosios raidės?
Ar vardas turėtų būti ilgas ar trumpas?

Paprašykite svečių grupei pristatyti savo mėgstamus kelis vardų variantus ir paprašykite juos apibūdinti, pavyzdžiui:
Kodėl jiems patinka tas vardas (galbūt yra reikšmė, kurios tėveliai nežino?)
Kokia to vardo reikšmė;
Ar yra žymus žmogus tokiu vardu.

Draugiškai priimkite svečių pasiūlymus, tačiau, kad ir nė vienas jūsų svečių sugalvotas vardas nenurungia jūsų sugalvoto, kad ir kokių vardų idėjų kilo, svarbu, kad sukūrėte nepamirštamų prisiminimų kartu su savo šeimos nariais ir draugais.

 

Šaltinis: pampers.com
 

Komentarai

Pastojimas ir nėštumas

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Kiekvieną minutę gimsta apie 200 vaikų. Daugiausiai vaikų gimsta liepos mėnesį.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai