Krūtimi maitinamų mažylių masažas

Paskutiniu metu tampa labai madinga samdyti savo mažyliui profesionalų masažistą. Priežastys paprastos: vieni tėveliai įsitikinę, kad profesionalas yra profesionalas, ir savo darbą išmano, tad jam galima drąsiai patikėti tai, ką jie turi brangiausia, kiti baiminasi, jog gali pakenkti savo mažyliui, tiki, kad masažistas padarys viską taip, kaip reikia, be to, vaikutis, matydamas naujus žmones, gal nebus toks bailus ir prisirišęs prie mamytės. Vis dėlto visai nebūtina ką nors samdyti, jeigu gydytojas neliepė kitaip. Daugelis tėvų su šia užduotimi kuo puikiausiai susidoroja ir patys – juk mamos prisilietimai masažo metu perduoda mažyliui meilę, rūpestį ir pozityvią energiją. Jeigu liesi savo atžalą, tai jai bus ne tik malonu, bet ir naudinga – tu suaktyvinsi viso jos organizmo veiklą.

Krūtimi maitinamų vaikučių masažas padeda normalizuoti raumenų tonusą ir vystyti motoriką. Jeigu nuo antrojo mažylio gyvenimo mėnesio (kai tik užgis bambutės žaizdelė) reguliariai darysi pilvuko masažą, šios paprastos ir nelabai gudrios manipuliacijos užkirs kelią bambos išvaržai ir sumažins pilvo diegliukų tikimybę. Tad pasistengti tikrai verta!

Krūtimi maitinamo vaikučio masažo trukmė

Masažui kuo puikiausiai tiks staliukas, kurį naudoji vystymui, arba įprastas stalas, ant kurio patiesiamas šiltas ir minkštas audinys. Masažuoti, savaime suprantama, geriausia ne su rūbais, o tada, kai vaikutis yra visiškai nuogas. Atlik šią procedūrą kiekvieną dieną gerai išvėdintame šviesiame kambaryje. Oro temperatūra neturi būti žemesnė nei 22 laipsniai. Tavo rankos turi būti šiltos, gali ant jų užlašinti truputį vaikiško aliejuko arba kremo. Aliejaus nereikia daug, jis neturi tekėti nuo rankų – užteks šiek tiek, kad odelė taptų minkštesnė.

2 psl. »

Komentarai (6)

kamila 2015-05-03 14:00
Krutimi maitinanamo kudikio masazas :D o tai jau is buteliuko maitinamiems netinka? Nesamone kazkokis
Kamile 2012-02-27 19:03
Na, pripažinkime, kad masažas tikrai nepakenks. Kodėl gi tuomet neskirti tu keliolikos minučių per dieną?
laima 2012-02-27 19:00
gal ligoniukams, turintiems vystymosi sutrikimų ar tiesiog silpnučiams ir padeda. Bet tikrai nemanau kad masažas būtinas
laima 2012-02-27 18:59
niekuomet nedariau savo vaikui masažo ir nieko baisaus nenutiko.
justė 2012-02-27 12:58
nemanau kad butina. bet turbut geriau
Virgulė 2012-02-27 08:36
O ar masažas yra būtinas?

Kūdikių sveikata

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Japonijoje, dviračių statymo vietose, būna pastatyti du ženklai. Viename iš jų nupiešti tvarkingai surikiuoti dviračiai ir užrašyta "Taip dviračius stato geri vaikai", o kitame ženkle galima išvysti padrikai sustatytus dviračius ir užrašą "Taip geri vaikai dviračių nestato".

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai