Kreidos panaudojimo būdai buityje

Ar žinojote, kad kreida, kuria vaikystėj taip mielai piešdavom ant asfalto, turi daugybę įdomių panaudojimo būdų? Štai keli iš jų!
 
Kreida ir riebalų dėmės

Šviežios riebalų dėmės išnyks labai greitai, jeigu patrinsite jas kreida ir paliksite 10 minučių. Po to rūbą reikėtų išskalbti įprastomis skalbimo priemonėmis.
 
Įjuodusios marškinių apykaklės

Viskas, ką turite padaryti – prieš skalbimą įtrinti apykaklę kreida. Tai padės išsaugoti bet kokio audinio baltumą ir neleis medžiagai pagelsti.
 
Dėmės ant zomšinės avalynės

Riebios neaiškios kilmės dėmės ant delikačios zomšos avalynės gali būti pašalintos labai paprastai ir greitai – patrinkite dėmę kreida ir palikite taip per naktį. Ryte dėmės jau nebebus.
 
Kvapas skalbinių krepšyje

Kreidos gabaliukas nešvarių skalbinių krepšyje sugers visus nereikalingus kvapus ir drėgmę. Kad palaikytumėte tokį efektą, kreidą reikėtų keisti kartą per mėnesį.
 
Stalo įrankiai

Padėkite gabaliuką kreidos į stalčių su stalo įrankiais – tai padės ilgam išsaugoti jų blizgesį (kreida sugers drėgmės perteklių ir apsaugos sidabrą ir melchiorą).
 
Papuošalai

Gabaliuką kreidos galima įmesti ir į papuošalų dėžutę – taip jūsų mėgstamos puošmenos nepatamsės ir nepraras žvilgesio.
 
Spintos

Kad rūbai nesuplėktų ir visada kvepėtų maloniai, padėkite į spintą gabaliuką kreidos. Tai – viena geriausių priemonių!
 
Baldų perstumdymas

Pažymėkite kreida vietą, kur baldai yra dabar, ir perstumkite juos. Tai padės daug efektyviau reorganizuoti erdvę ir nepamiršti nė vienos smulkmenos.
 
Apsauga nuo rūdžių

2 psl. »

Komentarai

Buitis

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Japonijoje, dviračių statymo vietose, būna pastatyti du ženklai. Viename iš jų nupiešti tvarkingai surikiuoti dviračiai ir užrašyta "Taip dviračius stato geri vaikai", o kitame ženkle galima išvysti padrikai sustatytus dviračius ir užrašą "Taip geri vaikai dviračių nestato".

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai