Konkurencija tarp vyro ir moters

Dažnai gyvenime taip nutinka, kad apie vestuves svajojančios merginos niekaip neišgirsta to taip laukto pasiūlymo tekėti. O atrodo, tikrai simpatiška mergina... ne kokia kvailelė... dar ir finansiškai nepriklausoma... O vis tiek vieniša. Kodėl?

Pamirškime statistikos skaičiukus, rodančius rezultatus ne moterų naudai ir nuolatos primenančius, kad vyrų šiame pasaulyje yra mažiau, nei moterų. Juk priežastys gali būti visai kitokios ir... daugumai gana netikėtos.

Graži, protinga, kai reikia linksma, kai reikia – rimta. Tiesiog panelė tobulybė, ar ne? Tik kažkodėl vis dar neištekėjusi... Sėkminga visomis prasmėmis ir pasitikinti savimi moteris santuokai būna pernelyg gera (štai kaip teigiamybės netikėtai tampa neigiamais bruožais). T.y. šalia tokios moters vyrui atsiranda kompleksų ir jis pradeda jaustis nepilnavertis.

Net ir tuo atveju, jei vyras taip pat visapusiškai sėkmingas – finansine ir socialine prasme “stovi” ne ant žemesnio laiptelio, nei moteris, jo pasąmonėje vistiek užsifiksuoja mintis, kad vieną dieną jam teks įrodinėti savo sugebėjimus, nes noras būti pranašesniu ar bent jau lygiu moteriai, yra įgimtas. O jei moteris kurioje nors srityje yra pranašesnė nei vyras, ji neišvengiamai tampa jo konkurente. Tiesa, dažniausiai tik pasąmonėje.

Stipriajai lyčiai iki skausmo sunku šalia savęs matyti stipresnę, protingsnę ar net turtingesnę moterį. Dažnai vyrai su mielu noru laiką leidžia su tokiomis “idealiomis” moterims, tačiau kai kalba pasisuka apie vedybas ir bendrą gyvenimą kartu... jie paprasčiausiai pabėga.

Galbūt tau ir nerūpi, kokią padėtį užima tavo svajonių vyras, tačiau jam pačiam tokie dalykai svarbūs, juk vyriška savigarba yra gerokai aukščiau daugelio kitų dalykų. Užkariauti tokią idealią moterį ir šalia jos nesijausti prastesniu gali tik labai stiprūs vyrai, tikri lyderiai. O tokių, pripažinkime, nėra tiek jau daug.

2 psl. »

Komentarai (5)

Dovydas 2012-03-15 20:34
Valery, lygybė realybėje neegzistuoja :) kaip čia kažkas sakė, pirmauti yra vyro instinktuose
Rūta 2012-03-15 15:14
Prisiskaito moterys romanų, prisižiūri filmų, ir įsivaizduoja, kad turi būti taip, o ne kitaip.
Valery 2012-03-15 11:12
Na, aš vis tiek esu už lygybę :) kad šeima būtų darni, abu turi kai kur nusileisti, ne konkuruoti tarpusavyje, o vienas kitam padėti, vienas kitą palaikyti. Tačiau jeigu tokiu požiūriu vadovaujasi tik vienas iš partnerių, nenuostabu, kad nieko neišeina.
333 2012-03-14 20:05
Stiprioms moterims sunku rasti gerą vyrą...
Simona 2012-03-14 20:00
Labai teisingi pastebėjai. Konkurencija tarp vyrų ir moterų visuomet vyksta, nes noras pirmauti yra užkoduotas vyrų genuose. Ir nė vienas vyras nesijaučia gerai, jei būna prastesnis nei jo moteris

Suaugusiųjų santykiai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Jei vaikas apsinuodijo rūgštimi arba šarmais, jokiu būdu negalima dirbtinai jo vimdyti, nes šios medžiagos dar kartą nudegins gleivinę. Šiuo atveju reikia duoti išgerti 2 stiklines vandens.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai