Kokybiškiems baldams įsigyti - vartojimo paskola

Gamintojo nuotr.

Įsigijus nuosavą būstą ir atlikus remonto darbus, paskutinis etapas prieš šeimai pradedant gyventi naujuose namuose – baldų įsigijimas. Dažniausiai baldams taikomi reikalavimai – kokybiškumas, ilgaamžiškumas bei funkcionalumas.

Svarstant, kokio stiliaus, išmatavimų, spalvų baldus pasirinkti – visuomet galima kreiptis į profesionalius interjero dizainerius, padėsiančius pasirinkti tinkamiausius namų interjero elementus. Vienais ilgaamžiškiausių yra laikomi medžio masyvo baldai, kurie yra gaminami tik iš natūralios medienos, nenaudojant jokių chemikalų. Tiesa, norint kuo ilgiau džiaugtis kokybiškais medžio masyvo baldais, rekomenduojama galutiniame pagaminimo procese kuos padengti ypač plonu lako sluoksniu. Kokybiškų baldų pirkimas pareikalauja nemenkai atverti piniginę, todėl neturint reikiamo santaupų kiekio, sprendimu gali tapti vartojimo paskola. Vartojimo paskola galima apmokėti didesnius pirkinius kaip buitinės technikos prietaisai, elektronikos prekės, jau minėti baldai, taip pat – išvykti į kelionę ar suremontuoti automobilį. Platesnė informacija apie vartojimo paskolas yra pateikiama internetiniame tinklalapyje.

Paraiškas vartojimo paskolai gauti gali pildyti asmenys nuo 19 iki 72 metų, kurių pajamos atskaičius mokesčius yra 230 eurų ir daugiau. Taip pat galimas kreipimasis dėl finansavimo su bendraskoliu, jeigu paskolą siekiančio gauti asmens pajamos yra mažesnės negu reikalauja bankas, kadangi šiuo atveju yra vertinamos bendros šeimos pajamos. Dera nepamiršti, jog bet kokio tipo paskola yra finansinis įsipareigojimas, todėl specialistai rekomenduoja gerai įvertinti asmenines skolinimosi galimybes. Geriausiai tai gali atlikti finansų ekspertai, kurie įvertina asmens, siekiančio paskolos gavimo, gaunamas pajamas, kredito istoriją ir kitus aspektus, nulemiančius galimą pasiskolinimo sumą ir laiko terminą, per kurį gautas finansavimas turės būti grąžinamas. Taigi, įvertinus asmenines finansines skolinimosi galimybes ir gavus teigiamą paskolos sprendimą, galima imtis baldų rinkimosi proceso.

2 psl. »

Komentarai

Interjeras

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Statistikos duomenimis, 3-4 metų amžiaus vaikai kiekvieną dieną pasako maždaug 12000 žodžių ir užduoda apie 900 klausimų.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai