Kokius tėvus pasirinktų vaikai? (video)

Daugelis brandžių žmonių svajoja apie vaikus - mąsto, kokie jie bus, ko pasieks, kaip atrodys... O ar kada pamąstėte apie kokius tėvus svajoja vaikai?

Labdaringa Suomijos organizacija „Fragile Childhood“ kartu su reklamos agrentūra „Havas Worldwide Helsinki“ sukūrė jautrų klipą, kuris parodo, kokius tėvelius rinktųsi vaikai. Tėvus besirenkantys našlaičiai gali sugluminti ir paskatinti mąstyti apie įvaikinimo problemas, tačiau ši socialinė reklama kalba apie alkoholiu piktnaudžiaujančius tėvus.

„Iki šiol nesuprantame, kokią įtaką vaikams daro geriantys tėvai. Mūsų tyrimas parodė, kad kas ketvirtas Suomijos vaikas dėl tėvų alkoholizmo patyrė žalą. Apklausus 12-18 metų Suomijos paauglius paaiškėjo, kad absoliuti jų dauguma mano, kad alkoholis namuose netoleruotinas, o jų tėvai yra ženkliai geresni būdami visiškai blaivi“, - kalbėjo labdaringos organizacijos atstovai.

Tikriausiai galima mąstyti ir diskutuoti ne tik apie alkoholį namuose ir jo įtaką mažylių gerbūviui, bet ir apie kitas problemas - dėmesio ir rūpesčio stoką, pagarbius šeimos tarpusavio santykius, pozityvią ir draugišką atmosferą namuose.

Ar vaikučiai pasirinktų jus, jeigu tik turėtų tokią progą?

 

Komentarai

Vaikai ir tėvai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Į plastiką, iš kurio daromos LEGO detalės, dedama speciali medžiaga, kuri darant rentgeną šviečia ryškiau, kad būtų lengviau detalę aptikti, jei vaikas ją prarytų.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai