Kokiomis grožio procedūromis pasilepinti žiemą?

Šaltasis metų laikas, kuomet skundžiamės šalčiu, drėgme, sniegu ir lietumi, turi vieną didelį privalumą – atsiranda galimybė atlikti tas kosmetines procedūras, kurioms nesiryžome nei vasarą, nei rudenį. Tai padeda atsipalaiduoti, pagerina nuotaiką, apsaugo organizmą nuo streso ir stiprina imunitetą. Mezoterapija, įvyniojimai, masažai, šveitimas – būtent tai, nuo ko reikėtų pradėti metus.

Šveitimas

Ši procedūra grąžina odai stangrumą, padeda atsikratyti nešvarumų ir smulkių odos defektų, spuogų pėdsakų, pagerina veido spalvą. Kosmetologas pasakys, kokio šveitimo tau reikia: paviršinio, vidutinio ar gilaus.

Paviršinis tinka jaunoms merginoms ir moterims, nes jų oda geba regeneruotis. Jis patartinas toms, kurių problemiška oda, esant hiperpigmentacijai ir kitoms „nerimtoms“ problemoms.

Kiti du šveitimo tipai yra gana agresyvūs, todėl odą būtina paruošti iš anksto. Jie taikomi norint sugrąžinti odai elastingumą, atsikratyti bėrimų ir nepageidautinų amžiaus pokyčių.

Vasarą šveisti odos nerekomenduojama dėl negatyvaus UV spindulių poveikio, žiemą, kai prasideda labai dideli šalčiai, taip pat ne laikas. Bet turint omenyje tai, kokios žiemos būna mūsų kraštuose, odos šveitimui tinkamesnio meto turbūt nėra.

Odos balinimas

Kol lauke vėsu (nėra nei karščių, nei didelių šalčių), oda po kosmetinių procedūrų greičiau adaptuojasi ir atsikuria. Pats laikas ją balinti, jeigu vasarą atsirado pigmentinių dėmių ar strazdanų.

Balinamosios priemonės veikia viršutinį odos sluoksnį ir padeda pastebimai ją pašviesinti. Kokią priemonę pasirinkti, priklausys nuo pigmentacijos. Dažniausiai šiam reikalui pasitelkiamos citrinų, glikolio ir pieno rūgštys. Prieš procedūrą kosmetologas pašalins negyvas epidermio ląsteles. Kad poveikis būtų toks, kokio nori, kosmetologo kabinete turėsi apsilankyti 3–4 kartus.

2 psl. »

Komentarai (2)

Renata 2012-01-10 13:47
Ooo, kuo jau kuo, bet plaukais žiemą man tenka itin rūpintis. Beje, galiu pasakyti, kad labai padėjo linų sėmenų aliejus - kas rytą išgeriu po šaukštą, plaukai pastebimai pasitaisė. Mažiau slenka, labiau blizga. Va, šiandien dar nusipirkai purškiamų vitaminų plaukams.
Jelena 2012-01-10 09:37
Mane labiausiai domina permanentinis makiažas. O prieš plaukų laminavimą šiaušiuosi. Man atrodo, poveikis toks pat nepageidautinas, kaip ir naudojant priemones su silikonu - plaukai nekvėpuoja.

Kūnui

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Korėjoje į vaiko amžių įskaičiuojami tie 9 mėnesiai, kuriuos jis praleido motinos įsčiose, todėl korėjiečiams visada metais daugiau, nei jų bendraamžiams iš kitų šalių.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai