Kojų pratimai su aerobikos kamuoliu

Yra daug gerų ir įvairių pratimų. Nori – su svarmenimis, nori – su elastine juosta, nori – su kamuoliu, nori – su lanku ir dar su kuo tik nori. Patarsime, kaip galima pagražinti, sustangrinti  kojas ir klubus aerobikos kamuolio pagalba.    

Visi žemiau aprašyti pratimai skirti klubų, sėdmenų ir kojų stiprinimui, nors lygiagrečiai dirbs ir kai kurių kitų grupių raumenys: preso, rankų ir nugaros, o tai padidins treniruotės efektyvumą. Pratimus atlikti galima bet kokiu eiliškumu.

Pratimai kojoms: pirmas variantas

Atsiremk rankomis į grindis, kamuolys turi būti tiesiai po sėdmenimis. Kojos sulenktos, pėdos suglaustos. Įkvėpdama, kojas pakelk tiek, kad jos būtų lygiagrečiai grindims. Nuleisk žemyn ir pakartok 10 kartų.

Pratimai kojoms: antras variantas

Šį pratimą reikia atlikti tolygiu tempu, be pertraukų. Atsisėsk ant kamuolio, kojos šiek tiek plačiau pečių pločio, padaryk keletą žingsnelių į priekį. Atsigulk nugara ant kamuolio, rankas ištiesk į šonus ir sulenk per alkūnes, delnais į viršų. Įkvėpdama, ištiesink rankas ir kojas, iškvėpdama, sugrįžk į pradinę padėtį. Pratimą atlik 20 kartų.

Pratimai kojoms: trečias variantas

Atsigulk ant grindų, kojas uždėk ant kamuolio taip, kad jos remtųsi ant blauzdų. Pirštus ištiesink, pėdas pasuk į apačią, Klubus pakelk tiek, kad kūnas nuo pečių iki pirštų galiukų sudarytų tiesią liniją. Įkvėpdama, pakelk dešinę koją 45 laipsnių kampu kūno atžvilgiu, o kairę koją sulenk per kelį, priridendama kamuolį iki sėdmenų. Po to lėtai grįžk į pradinę padėtį ir ir sukeisk kojas. Tai bus vienas kartas. Pratimą atlik 20 kartų.

Pratimai kojoms: ketvirtas variantas

Pastatyk kamuolį sau iš kairės, atsigulk ant jo šonu taip, kad galėtum išlaikyti pusiausvyrą. Kojas ištiesink. Įkvėpdama, pakelk ir nuleisk viršutinę koją. Pratimą atlik  po 20 kartų su kiekviena puse. Svarbiausia – neįsiūbuoti kūno ir nepasvirti į priekį.  

2 psl. »

Komentarai (3)

nerijus 2014-09-18 20:09
bandisiu
Dalia 2012-07-09 14:34
o jis tikrai nesprogs? Man kažkaip labai jau šiurpiai atrodo
Julija 2012-07-09 09:53
tas kamuolys labai daug vietos užima

Pratimai kojoms

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Kalbant apie vaikus Japonijoje nevartojami žodžiai "blogas" ir "negeras".

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai