Kodėl verta kvepalus įsigyti internetu?

Artėjant gražiausioms žiemos šventėms, daugelis pradeda galvoti, kuo šiais metais nustebinti savo antrą pusę, kokia dovana parodytų dėmesį ir šiltus jausmus. Anot didžiausios elektroninės parduotuvės Lietuvoje Pigu.lt specialistų, kvepalai vyrams ir moterims yra viena paklausiausių prekių ištisus metus, tačiau jų pardavimo rodikliai stipriai išauga prieš Kalėdas. Taigi, kodėl lietuviai mielai perka kvepalus internetu?

Patrauklesnė kaina


Nors šalies ekonomikos lygis ir augo šiais metais, tačiau dažno lietuvio piniginė tikrai nepapilnėjo, todėl kiekvienas ieško patrauklesnių kainų, galimybės bent šiek tiek sutaupyti. Tad piniginės atžvilgiu elektroninė prekyba yra tikrai geras pasirinkimas, nes daugelis prekių virtualiose lentynose kainuoja pigiau. Tiesa, dalis lietuvių vis dar baiminasi, kad mažesnės kainos gali reikšti prastesnę kokybę, tačiau Pigu.lt specialistai piniginei draugiškesnes kainas paaiškina gerokai paprasčiau. Tiesiog elektroninių parduotuvių išlaikymo kaštai yra mažesni, lyginant su fizinėmis parduotuvėmis, todėl jos gali savo klientams pasiūlyti geresnes kainas, dėl kurių produkcijos kokybė nenukenčia. Kita vertus, reiktų atkreipti dėmesį ir į parduotuvės, kurioje perkate, reputaciją bei palyginti kainas. Pavyzdžiui, jei parduotuvėje pardavinėjami kvepalai vyrams ir moterims beveik pusvelčiui, vertėtų gerai pagalvoti ar jums nebandoma įbrukti klastotės. Taip pat nereiktų susigundyti pirkti neįtikėtinai pigių kvepalų iš pavienių asmenų, kurie save reklamuoja įvairiuose forumuose.

Patogios apsipirkimo ir prekės pristatymo sąlygos

Laikas – šių laikų vertybė, kurios dažnai stokojam, o ir keliauti į parduotuves prieššventinį laikotarpį gali tik patys kantriausi ir ištvermingiausi. Tad, jei esate iš tų žmonių, kurie nemėgsta lūkuriuoti eilėje, trintis nugaromis ir grįžti į namus  nieko nepešę, nes tiesiog kantrybė išseko, pirkimas internetu išties puikus pasirinkimas. Elektroninės parduotuvės veikia 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę ir be jokių šventinių dienų. Taigi, tik nuo jūsų pačių priklauso, kada apsipirkinėti. Žinoma, dalis žmonių svarsto ar apskritai įmanoma išsirinkti kvepalus jų nepauosčius. Įmanoma! Visi kvepalai turi labai išsamius aprašymus, kuriuos vien skaitant galima suprasti, koks tai kvapas ir kokiai asmenybei tinka. Visgi, jei esate šiek tiek konservatyvių pažiūrų arba galvojate, kad tokiu būdu nepavyks išsirinki parfumerijos, visada galima pasižvalgyti po fizines parduotuves, o pirkti internetu. Kita vertus, jei taip nutiktų, kad net ir labai ilgai rinkdamiesi kvepalus, prašovėte su aromatu, daugelis respektabilių ir savo klientus gerbiančių elektroninių parduotuvių suteikia galimybę grąžinti prekę.

Kitas didelis pliusas, kurį gali užsidėti elektroninės parduotuvės – tai prekių pristatymas į namus ar kitą vietą. Taigi, net nereikia išeiti iš namų, norint nupirkti dovanas savo artimiesiems. Tiesa, jei kalėdinių dovanų pirkimą palikote paskutinei savaitei prieš šventes, rinkitės tik tokią elektroninę parduotuvę, kuri įsipareigoja jūsų prekes pristatyti iki švenčių. Priešingu atveju galite gražiausias žiemos šventes pasitikti ir be jokių dovanų, o tai tirai nenudžiugins jūsų artimųjų.
 

Komentarai

Kūnui

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Naujagimis vaikas gali matyti žalią ir raudoną spalvas, tačiau nemato mėlynos.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai