Kodėl moteriška logika erzina vyrus?

Apie moterišką logiką sukurta daugybė anekdotų. Ir kas gi juos kuria? Žinoma, kad vyrai, įsivaizduojantys esantys kur kas protingesni, racionalesni ir t.t. Ginčytis dėl to, kas protingesnis, galima ištisą amžinybę, tačiau kaip kartą pasakė rašytoja Mary McCarthy: “Moteris protingesnė už vyrą ir savo protą pirmiausia naudoja tam, kad vyras to nepastebėtų“.

Kas yra toji moteriška logika?

Dauguma vyrų įsitikinę, kad jų pačių ir moterų mąstymas kardinaliai skiriasi, būtent dėl to su jomis tiesiog neįmanoma susikalbėti. Moterų mintys – nenuoseklios, o išvados – tiesiog absurdiškos. Trumpai tariant, mąstyti gali tik vyrai, o moteriška logika skirta tik tam, kad išvestų vyrą iš kantrybės.

Kodėl toji moteriška logika taip erzina? Iš emės dėl to, kad vyrai įprastai galvoja tik logiškai ir labai paprastai, o praktiškai į visus klausimus turi konkrečius atsakymus: taip arba ne. Tuo tarpu logiškas moters mąstymas yra su emocijų, nuotaikų ir norų priemaišomis. Pavyzdžiui, paprastas klausimas: “Ar savaitgalį važiuosime į gamtą?” Greičiausiai vyras mintyse pagalvos, kad žadamos orų prognozės tinkamos, o kita veikla nesuplanuota, todėl į gamtą važiuosime. Tuo tarpu moteris pagalvos tą patį, tačiau papildomai prisikurs eibę “o jeigu”, taigi galutinis atsakymas bus “galbūt”. Kas gi gaunasi galutiniame variante? Nepriklausomai nuo to, ar ji nuspręs važiuoti, ar pasilikti namuose, niekas negalės jos apkaltinti pažadų nesilaikymu, nes jokio “taip” arba “ne” ji nepasakė. O labiausiai erzina tai, kad galutinis jos sprendimas iš tiesų priklausys ne nuo aplinkybių, o nuo paprasčiausios jos nuotaikos!

2 psl. »

Komentarai (7)

Anonimas 2015-05-07 18:55
Manau reikėtų galutinai išmokti rašyti ne lotynų kalbos raidėmis, o lietuviškomis. Arba bent jau nepadaryti klaidų rašant kaip skyryba.
aida 2015-03-17 12:02
taip mes moteris kartais tokios kvailos, ir nesugebam suprasti savo vaikinu, vyru. juk jie kaip dievai taip mus myli, susigraudinau einu geriau
as 2013-11-28 00:39
o mes buna kai nesusikabam, pasijuokiam viens is kito logikos nuosirdziai ir tiek :D buna as vaikino nesuprantu, kartais jis manes :)) bet juk svarbiausia, kad sutariam del pagrindiniu vertybiu :)
paneveziete 2013-11-01 15:57
taip niekada nezadu ,jei kas pasikeicia kad vyras man peturetu prikaisioti,juk tu zadejai, juk tu zadejai.
daiva 2013-07-28 23:18
vyraisupranta vienaip ,moterys kitaip...ir taškas.
Neringa 2012-07-26 16:41
vyrai ir moterys kalba skirtingom kalbom, todėl ir nesiusišneka
Tomas 2012-07-26 16:02
manęs ji neerzina. Aš tiesiog jos nesuprantu

Suaugusiųjų santykiai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Vienos dienos kūdikio gebėjimas suspausti kumštį yra daug stipresnis, nei mėnesio laiko kūdikio.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai