Kalėdinės mamos vaišės: Agnės morkų pudingas su obuoliais

Ką tik paskelbėme apie Kalėdinių mamos vaišių receptų konkursą ir jau sulaukėme laiškų! Vartome juos ir negalime atsistebėti Jūsų kūrybiškumu ir sugebėjimais virtuvėje!

Primename, kad daugiausiai receptų atsiuntęs skaitytojas savo virtuvę papildys dviem silikoninėmis kepimo formomis, o geriausio recepto autorius gaus 100 Lt Dovanų Manijos čekį. Publikuodami receptus pateiksime ir Dovanų Manijos pasiūlymas būsimam laimėtojui.

Šiandien dalinamės Agnės morkų pudingo su obuoliais receptu. Jeigu laimėtų Agnė, tai Dovanų Manija jai siūlo savo čekį panaudoti viso kūno masažui medumi ir pėdų masažui, kurių bendra kaina tėra 59 Lt, tad lieka dar truputis kitoms pramogoms! Medaus masažas ypač veiksmingas gydant celiulitą ar norint sumažinti kūno apimtį. Ir ne tik – medaus procedūra padės atsipalaiduoti, sumažins įtampą, stresą, o šiame bičių produkte esantys vitaminai ir mineralai pamaitins, atgaivins odą, suteiks jai stangrumo, aksominio lygumo.


Agnės morkų pudingo receptas. Tikrai verta išbandyti!


Jums reikės:
8 morkų;
5 obuolių;
125 g manų kruopų;
3 kiaušinių;
200 g grietinės;
1 citrinos.

Gaminame:
Sutarkuotas morkas ir obuolius, sumaišyti su manais, cukrumu ir kiaušinių tryniais. Įberti cinamono, druskos ir tarkuotos citrinos žievės. Sumaišyti su išplaktais kiaušinių baltymais ir dėti į gerai sviestu išteptą ir džiūvėsėliais pabarstytą skardą.
Kepti pusvalandį 160 laipsnių temperatūroje.
Patiekti galima su bet kokiu padažu, sviestu ar tiesiog grietine.
Skanaus!

Komentarai

Kalėdinės mamos vaišės

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Vaiko kraujo grupė yra tokia kaip pas vieną iš tėvų, arba lygi abiejų tėvų grupių sumai.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai