Kaip žinoti, ar suradote savo gyvenimo meilę?

Ar jau radote savo tikrąją meilę? Atsakymą rasite pažvelgusios į šį septynių požymių sąrašą.

Dažnai sunku suprasti kito kūno kalba siunčiamas užuominas. Norėdami išsiaiškinti, ar dabartiniai jūsų santykiai turi ateitį, į pagalbą pasitelkite šį sąrašą. Manoma, jog pagrindiniai laimingo jūsų asmeninio gyvenimo aspektai – tai chemija, bendravimas bei kūno kalba.

1. JAUČIATĖS PATOGIAI BŪDAMI KARTU

Tai pagrindinis ženklas, jog esate skirti vienas kitam. Mylimų žmonių kompanijoje atsipalaiduojame ir galime jaustis savimi. Jeigu jaučiatės patogiai su savo mylimu žmogumi, jums nereikia apsimetinėti ir slėpti savo tikrojo veido.

2. ĮDOMU KALBĖTIS

Ilgalaikiuose santykiuose nėra paviršutiniško bendravimo. Jeigu jums visuomet įdomu kalbėtis ir turite ką vienas kitam pasakyti, tai reiškia, jog jūs suradote savo gyvenimo meilę. Dalindamiesi savo patirtimi bei mintimis ir vienas kitą papildydami, tobulėjate tiek morališkai, tiek dvasiškai.

3. ABIPUSIS VERTINIMAS IR SUSIŽAVĖJIMAS

Tai būtina, dalijantis savo jausmais su tuo, kuris iš tiesų jus vertina. Romantika gali egzistuoti tik tuomet, kai jūsų partneris turi kažką, kas priverčia jus žavėtis. Būti geresniu žmogumi – tai reiškia, jog dar turite ką išmokti iš savo mylimojo.

4. JŪS VIENAS KITĄ SKATINATE TOBULĖTI

Jeigu jūsų partneris gerbia jūsų laisvę – tai neabejotinas ženklas, jog esate su tinkamu žmogumi. Harmoninguose santykiuose svarbiausia, kad skatintumėte vienas kitą tobulėti tiek morališkai, tiek dvasiškai. Jokių tikslų nebuvimas ir laisvas elgesys gali privesti prie monotoniškų santykių.

5. ASMENINIO GYVENIMO PRIVATUMAS

Būti diskretišku, kalbant apie asmeninį gyvenimą – vienas iš pagrindinių ilgalaikių santykių aspektų. Jeigu jūsų partneris mano taip pat, tai rodo, jog suradote sau skirtą žmogų.

6. SAUGUMO JAUSMAS

Dažniausia išsiskyrimo priežastis – pavydas, o saugumo jausmas – tikrosios meilės požymis. Pasitikėjimas partneriu užtikrina gėdingų situacijų bei diskusijų nebuvimą.

7. ESATE PASIRYŽĘS RIZIKUOTI

Pozityvus mąstymas ir energija gali išspręsti keblias situacijas bei įvairias problemas. Jeigu abu esate pasiruošę didelei rizikai, reiškia, jog jūsų meilė amžina. Mintis, jog galite visiškai pasikliauti vienas kitu – tai rodo, jog pagaliau sutikote sau skirtą žmogų.

Šaltinis: Grožio guru

Komentarai

Suaugusiųjų santykiai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Vienos dienos kūdikio gebėjimas suspausti kumštį yra daug stipresnis, nei mėnesio laiko kūdikio.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai