Kaip suplanuoti povestuvinę kelionę: naudingi patarimai ir gudrybės

Lietuvoje povestuvinių kelionių tendencijos jau daugelį metų nesikeičia – savaitė poilsio užsienio kurortuose. Dažniausiai jaunieji savo pirmajai šeimyninei kelionei, dėl patogaus susisiekimo ir kainos bei kokybės santykio, renkasi aukščiausios kategorijos Turkijos ar Graikijos pajūrio viešbučius.
 
Ilgametę vestuvių organizavimo patirtį turinti Laura Vagonė būsimiems jaunavedžiams pataria, kaip patirti mažiau streso ir iš povestuvinės kelionės parsivežti tik malonius prisiminimus.
 
Povestuvinę kelionę pradėkite planuoti likus ne vėliau kaip pusmečiui iki vestuvių
 
Anksčiau užsakę kelionę ne tik sutaupysite, bet ir būsite tikri, kad gausite sau patinkantį viešbutį. Net, jei ir esat pora nutrūktgalvių nuotykių ieškotojų, po vestuvių šurmulio norėsit tiesiog pailsėti, o rūpesčiai dėl skrydžių ir apgyvendinimo paslaugų į poilsio sąvoką neįeina.
 
Subalansuokite vestuvių ir medaus mėnesio kelionės biudžetus
 
Povestuvinė kelionė – tai savotiškas jūsų nuostabios vestuvių ceremonijos pratęsimas. Neleiskite, kad viską sugadintų įspūdžiai iš prasto viešbučio ir bandymai persikelti į geresnį.
 
Pasitikrinkite dokumentus
 
Povestuvinė kelionė gali taip ir neįvykti, jei paso galiojimas bus per trumpas, o  neretai Europos Sąjungai nepriklausančios šalys reikalauja, kad pasas galiotų bent pusmetį nuo grįžimo datos. Nuotaka, žadanti po vestuvių pasikeisti pavardę, bilietus turėtų rezervuoti būsima pavarde. Skristi galima ir su „mergautiniu“ pasu, tačiau tuomet pasiimkite ir santuokos liudijimą bei jo kopiją.
 
Jeigu povestuvinės kelionės organizavimą patikite kelionių agentūrai, būtinai informuokite, kad esate jaunavedžiai
 

2 psl. »
Šaltinis: Grožio guru

Komentarai

Povestuvinės kelionės

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Statistikos duomenimis, 3-4 metų amžiaus vaikai kiekvieną dieną pasako maždaug 12000 žodžių ir užduoda apie 900 klausimų.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai