Kaip pažymėti pirmų metukų sukaktį?

Šeimos šventės – tai šurmulys, daugybė įvairių kvapų, spalvų ir garsų, įspūdžių, kurie išlieka įsirėžę atmintyje visam gyvenimui. Praėjo vieneri metukai, kaip tapai mama, ir šią sukaktį būtina pažymėti. Gal ji neatrodo labai didelė, tačiau pagalvok pati, kiek visko per visą tą laiką nutiko... Nors ateityje tavęs laukia dar daug bemiegių naktų, juoko ir ašarų, saulės zuikučių, pirmieji metukai turbūt vis tiek atrodys patys laimingiausi. Kaip juos paminėti?

Jeigu ketini švęsti vaikučio gimtadienį, turėtum pirmiausiai sąžiningai sau atsakyti: ar darysi šią šventę dėl savęs, ar dėl mažylio? Visi tėveliai nekantriai laukia savo vaikučio pirmojo gimtadienio ir nori jį atšvęsti taip, kad visi aplinkiniai matytų, kaip puikiai tėvai susidoroja su savo pareigomis ir koks nuostabus jų mažylis.

O dabar pamąstykime: metukai – tai tas gyvenimo etapas, kai jau mokama džiaugtis, žavėtis ir stebėtis... Atšvęsk gimtadienį atsižvelgdama į šiuos sugebėjimus: papuošk kambarį taip, kad nubudęs mažylis aplinkui pamatytų balionus ir spalvotus varpelius. Leisk pasireikšti savo kūrybiškumui ir fantazijai. Graži ir neįprasta aplinka, tvarkinga, gražiai susišukavusi ir besišypsanti mama, švelni muzika ir gėlytės ant stalo... Tada mažylis supras: „Šiandien kažkas ne taip, diena kupina stebuklų.“

O tu toliau stebink vaikutį. Nebūtinai dovanomis (žaisliukais ar kitais daikteliais) – jų gali būti ar nebūti, nedidelis skirtumas. Dovanėles geriau palikti tam laikotarpiui, kai vaikutis taps sąmoningesnis.

Įprasminimas

Pats paprasčiausias būdas nustebinti vaikutį – pagražinti kambarį balionais. Šventinė nuotaika sklandys ore, ir vaikutis tikrai patirs neapsakomą džiaugsmą. Tuo užsiimančios kompanijos siūlo girliandas, puokštes ar įvairių spalvų bei formų helio pripūstus balionėlius. Galima ir sutaupyti – padaryti viską savomis rankomis ir balionus pripūsti patiems. Taip dar smagiau!

2 psl. »

Komentarai (4)

Ara 2011-12-22 22:33
O mes pirmuosius metukus atsventeme karuselese :)
Raminta 2011-12-22 14:38
Manau kad nereikia persistengti, bet balionais kambari ispuosti tikrai puiku, nes mazylis tikrai pastebes ryskias spalvas ir net gales zaisti su balionais
Fiona 2011-12-22 14:20
Kadangi mažylio gimimas beveik sutapo su mūsų vestuvių metinėm, negalėjom nešvęsti
Vilma 2011-12-22 10:34
Kiek pamenu, tėvai brolio gimtadienį šventė tik tada, kai jam suėjo treji. Tada buvo ir dovanėlės, ir torčiukas.

Šeima ir laisvalaikis

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Kiekvieną minutę gimsta apie 200 vaikų. Daugiausiai vaikų gimsta liepos mėnesį.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai