Kaip pasitikti gimstantį kūdikį?

Shutterstock

Pampers pataria: nors ir negalite nuspėti, kaip vyks jūsų gimdymas, verta pasvarstyti, kaip praeis pirmosios jūsų šeimos minutės, kaip pasitiksite į pasaulį atėjusį kūdikį ir kaip išsaugosite nuostabius prisiminimus. Kokiais paskutiniais potėpiais galite paversti šią akimirką dar ypatingesne?

Mėgaukitės šia diena! Jūsų kūdikio gimimas – tai akimirka, kurią atsiminsite visą gyvenimą. Šilčiausiai pasveikinkite mažylį švelnia muzika ir užtikrinkite, kad gimdymo kambario šviesos būtų pritemdytos tuomet, kai jis išvys šį pasaulį. Po gimdymo gali atrodyti, kad vienintelis dalykas, kurio trokštate yra miegas, tačiau dar turėsite galimybę pailsėti ir atsigauti. Sukaupkite jėgas, pasidžiaukite ir pažymėkite šį ypatingą, gyvenimą keičiantį įvykį:

• Paprašykite gimdyme dalyvavusio personalo išeiti iš gimdymo kambario tuomet, kai visos procedūros bus atliktos, kad jūs su partneriu ir jūsų naujuoju kūdikiu galėtumėte pasimėgauti šia brangia, asmeniška akimirka vieni.

• Paskleiskite gerąją naujieną tarp artimiausių žmonių ir giminaičių. Jie juk taip pat jaudinasi ir laukia kūdikio! Po akimirkos jus užlies sveikinimų banga, kuri įkvėps ir suteiks jėgų - juk aplink tiek geranoriškų žmonių!

• Surenkite fotosesiją. Vaikai užauga nė nespėjus mirktelėti! Jūsų bejėgis žirniukas jau netrukus skubės išsikraustyti iš tėvų namų! Nepraleiskite progos ir įamžinkite pirmąsias jo gyvenimo akimirkas.

• Aprenkite pirmaisiais drabužėliais ir juos išsaugokite. Nėra nieko mielesnio už pirmuosius, tiesiog miniatiūrinius batukus, lėlytei tinkančius šliaužtinukus ar mažytę kepurytę. Išsaugokite savo kūdikio pirmuosius drabužėlius - juos galite įrėminti ir pakabinti vaiko kambaryje ar saugoti prisiminimų dėžutėje.

• Užsirašykite savo mintis ir jausmus. Gimus vaikeliui mus užplūsta daugybė emocijų ir minčių, kurių, atrodytų, niekada nepamiršime. Žinoma, laikas ištrina net jas, tad savo mintis ir jausmus, užsirašykite į dienoraštį. Vartant jį po keletos ar net keliolikos metų jūs ir vėl išgyvensite šias magiškas akimirkas.

• Parašykite laišką savo kūdikiui. Gimus vaikeliui pradedame mąstyti apie jo ateitį - koks jis bus užaugęs, kaip jam seksis, ką jis veiks? Parašykite savo vaikui laišką, sudėkite į jį gražiausius palinkėjimus, svajones ir lūkesčius. Šį laišką galėsite įteikti jau suaugusiam sūnui ar dukrai, pavyzdžiui, pilnametystės proga.

• Galų gale, stebėkite savo kūdikį ir didžiuokitės savimi. Pirmosiomis akimirkomis norisi tiesiog be pertraukos žiūrėti į savo nuostabų kūdikį. Tą ir darykite! Leiskite aplinkiniams pasirūpinti jumis, mėgaukitės savo kūdikio tobulumu ir pasveikinkite save su puikiai atliktu darbu!

Šaltinis: pampers.com

Komentarai

Pastojimas ir nėštumas

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Daugiausiai vaikų turintis žmogus pasaulyje - tai Maroko sultonas Ismailas. Jis augina 548 sūnus ir 340 dukterų. Jo hareme vaikas gimsta maždaug kas 20 dienų.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai