Kaip pagražinti eiseną?

Moters grožis – ta ne tik dailus veidas ir puiki figūra, bet ir lengva, grakšti eisena. Nėštumo laikotarpiu ji pasikeičia, o pagimdžius vaiką vaikščioti tenka mokytis iš naujo. Siūlome tau keletą pratimų, kurie padės greičiau susigrąžinti buvusią eiseną ar netgi ją pagerinti.

Pirmas pratimas

Jis senas kaip pasaulis, paprastas ir tu jį neabejotinai esi mačiusi įvairiose laidose, filmuose ir pan. Tai – knygos nešiojimas ant galvos. Padėk ją ant pakaušio, ištiesk pečius, atstatyk krūtinę ir vaikščiok lėtais žingsniais. Kuo dažniau darysi šį negudrų pratimą, tuo gražesnė taps tavo eisena, pastebėsi, kad tavo laikysenai knyga jau nebereikalinga.

Antras pratimas

Šiam pratimui tau reikės kėdės. Pradinė padėtis: atsisėsk ir uždėk vieną koją ant kitos, o esančia viršuje piešk ratus. Jeigu nori maksimalaus efekto, ratai turi būti kaip galima didesni. Iš pradžių nubrėžk keturis ratus pagal laikrodžio rodyklę, o po to tiek pat – prieš ją. Pakeisk kojas ir pakartok pratimą.

Trečias pratimas

Atlik jį vaikščiodama po butą (jeigu tavęs netrikdys aplinkinių žvilgsniai, gali ir lauke, tačiau rizikuoti turbūt neverta). Ženk keturis žingsnius ant kulnų, tiek pat – ant pirštų galų, ir keturis „normalius“ žingsnius. Reikia stengtis kaip galima labiau pasistiebti ant pirštų, o vaikštant ant kulnų laikyti pirštus kuo aukščiau.

Ketvirtas pratimas

Graži eisena yra ritminga. Įprask vaikščioti pagal mėgstamą muziką, o jeigu kišenėje neturi grotuvo, pasistenk atkartoti ją mintyse arba skaičiuoti („vienas, du, trys, keturi“).

Penktas pratimas

Tai labai paprasta, pratimą laisvu laiku galima atlikti tiek namuose, tiek pasivaikščiojimų lauke metu, ir net lifte. Pastatyk kojas maždaug dvidešimties centimetrų atstumu. Pakelk kairės kojos kulną, tačiau pirštų – ne. Tada pakelk dešinįjį kulną. Svarbu, kad keliamos kojos kelėnas būtų sulenktas, o kita koja būtų kaip galima labiau ištiesta. Sulenk rankas ir judėk jomis į taktą. Pratimas bus efektyvus tik tada, jeigu viską darysi pakankamai greitai.

2 psl. »

Komentarai (4)

Clover 2011-12-12 16:27
Su muzika vaikščioti smagiausia :)
Mur 2011-12-12 07:33
Manau, visai nesudėtinga. Reikės pabandyt
Mama 2011-12-11 20:16
Cia ne tik nestukems tinka :)
Jurga 2011-12-11 19:40
Vau, cia ilgokai uztruks bet turetu padeti :)

Kūnui

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Jei vaikas apsinuodijo rūgštimi arba šarmais, jokiu būdu negalima dirbtinai jo vimdyti, nes šios medžiagos dar kartą nudegins gleivinę. Šiuo atveju reikia duoti išgerti 2 stiklines vandens.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai