Kaip padailinti kūno linijas?

Noras būti lieknoms kaip podiumu vaikštančios gražuolės nesvetimas daugumai dailiosios lyties atstovių, tačiau gražus kūnas – tai visų pirma sveikas ir stiprus kūnas. Baigėsi tos dienos, kai stiprios merginos buvo laikomos pernelyg vyriškomis ir nepatraukliomis. Visiems šiems pokyčiams įtakos turėjo fitneso išpopuliarėjimas.

Dabar net ir pakankamai „raumeningo“ kūno linijos įgavo minkštesnę išvaizdą. Pasaulio įžymybės, tokios kaip Jessica Biel ir Jessica Alba, puikuojasi žurnalų viršeliuose, ir sulaukia daugybės vyrų dėmesio – daug daugiau nei lieknos merginos ir moterys, tokios kaip Lindsay Lohan ar Victoria Beckham.

Taigi, pateikiame kelis patarimus kaip padailinti savo figūrą, kad ne tik atrodytumėte, bet ir jaustumėtės puikiai!

Svarmenys

Jei norite padailinti savo kūno linijas, jums visiškai nereikia bijoti svarmenų. Nesijaudinkite, juk neketinate persitempti, kad taptumėte panašia į raumeningąjį Vin Diesel. Saikingos treniruotės tik padailins figūrą. Teisingai treniruojantis ir sveikai maitinantis, per mėnesį galima priaugti apie pusę kilogramo raumenų. Juk ne taip baisu, kaip manėte?

Treniruotės

Keistoka, tačiau svarmenų problema yra ta, kad daugumai moterų tai nėra sudėtinga! Po ilgalaikių treniruočių su svarmenimis jūs nustebsite, kokia stipria tapote. Didinant svarmenų svorius, ne tik dailinsite savo figūrą, tačiau ir ugdysite ištvermę. Netrukus pastebėsite, kaip jūsų kūnas keičiasi per ateinančias savaites labiau, nei per pastaruosius kelerius metus. Pratimai su svarmenimis taip pat padės padaryti kūną lankstesniu.

Nesijaudinkite, jei po treniruočių jūsų kūno svoris padidės. Atsipalaiduokite, nes vienas kilogramas raumenų užima daug mažiau vietos, nei vienas kilogramas riebalų, todėl net ir sverdamos daugiau, atrodysite mažesnė.

Kardio treniruotės

Vienas geriausių būdų mažinti svorį yra kardio treniruotės. Jos naudingos tuo, kad ne tik smarkiai degina riebalus, tačiau ir sureguliuoja kraujospūdį bei medžiagų apykaitą. Būtent todėl vis dažniau moterys renkasi šį sportavimo būdą, sporto klube kardio treniruočių skyriuje praleisdamos valandų valandas.

Paslaptis slypi kardio treniruočių režime, kai nuo patogiai nusistovėjusio režimo sesijos perėjus į aukšto intensyvumo intervalus sudeginama daug daugiau riebalų.

Kitą kartą, būdamos kardio treniruoklių salėje, dvidešimt minučių treniruokitės paeiliui su trisdešimties sekundžių pertraukomis taip sunkiai, kaip tik galite. Tai tikrai nebus lengva. Darykite tai vieną mėnesį ir figūros pasikeitimai garantuoti.

Angliavandeniai

Ar vartojate daug angliavandenių? Jums patinka jų skonis, tačiau visai nepatinka tai, ką jie daro jūsų juosmeniui? Vartojant angliavandenius svarbu nepamiršti, kad jie nekenkia jūsų figūrai tol, kol jūsų porcijos išlieka kontroliuojamos ir jūs tinkamai jas paskirstote dienos bėgyje. Norėdamos, kad angliavandeniai efektyviai veiktų jūsų naudai, patariama juos vartoti prieš ir po treniruočių. Būtent tada, kai jūsų raumenys reikalauja daugiau energijos ir greitai juos sudegina!

Riebalai

Kiek kartų siekėte ant lentynos gulinčių sausainių vien dėl to, kad jų pakuotė skelbė šiems esant „be riebalų“, ir tikėjote, kad jie gali tapti tinkamu maistu laikantis dietos? Deja...

Gamintojai, pašalinę riebalus iš produktų, į juos deda papildomo cukraus skoniui suteikti. Na, o didelis cukraus kiekis didina insulino kiekį mūsų organizmuose, kuris dar kitaip vadinamas riebalų saugojimo hormonu.

Taigi, kitą kartą, kai slapčia pradėsite svajoti apie kūno linijų patobulinimus, paverskite tai realybe! Rinkitės tik efektyviausius sportavimo būdus ir džiaukitės pasiektais rezultatais.
 

Šaltinis: Grožio guru

Komentarai (1)

jurgita 2015-01-25 23:18
Noriu pilwuka numesti iš po giwdymo gal yra kokie pratimai?

Treniruočių programos

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Kalbant apie vaikus Japonijoje nevartojami žodžiai "blogas" ir "negeras".

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai