Kaip pačiai pasidaryti masažą?

Nėštukei kaip niekam kitam būtina gerai ilsėtis ir reguliariai atsipalaiduoti. Ne paslaptis, kad viena iš geriausių atsipalaidavimo priemonių – masažas. Deja, šalia ne visada būna žmogus, galintis jį atlikti, tad masažuotis tenka pačioms. Tai, beje, nėra taip jau sudėtinga, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

Masažas ne tik atsipalaiduoja, bet ir išsprendžia daugelį kitų problemų:

  • Padeda įveikti galvos svaigimą;
  • Mažina nuovargį, nugaros ir raumenų skausmus;
  • Užkerta kelią stresui;
  • Suteikia jėgų.

Nusiteikiame atsipalaiduoti

Kad masažo poveikis būtų kaip galima didesnis, iš pradžių būtina tinkamai nusiteikti. Užsimerk ir įsivaizduok, kad esi labai malonioje vietoje, pačiu gražiausiu laiku. Gali „pasiimti“ ten ir savo mažylį – paguldyk jį šilčiausioje ir jaukiausioje vietoje, pasistenk pamatyti besišypsantį jo veiduką.

Patrink delnus, pajusk juose šilumą. Tu ją jausi kiekviename taške, prie kurio liesiesi masažo metu. Jeigu viską darysi tinkamai, ji apims visą kūną. Jeigu masažo metu pajusi skausmą, tai reiškia, kad yra kokių nors organų ar organizmo sistemų sutrikimų. Kai visko išmoksi ir geriau pažinsi savo kūną, skausmingi pojūčiai taps daug silpnesni arba išnyks visai. Rytų medicina tikina, kad per išorinius rankų ir pėdų taškus galima paveikti ir vidaus organus.

Savęs masažavimas

Na, o dabar atėjo metas imtis konkrečių veiksmų. Siūlome tau išmėginti šį kompleksą – galėsi jį po truputį keisti ir papildyti.

Kaklo masažas. Iš pradžių patrink kaklą, kad jis sušiltų, tada pradėk lengvai žnaibyti, gniaužyti, spausti. Toliau judėk pečių link. Pasiekusi peties sąnarį, pamasažuok jį. Grįžk prie kaklo, dar jį pagniaužyk ir pereik prie kito peties. Pakartok šiuos veiksmus kiekvienoje pusėje bent po 7 kartus.

2 psl. »

Komentarai (4)

Vilma 2012-01-27 12:43
Pasimasažavau. Uch, kaip gera, ir dar po vonios
Mur 2012-01-27 07:31
Pėdų masažo siaubingai bijau :) na, kai sau, dar nieko, bet jeigu daro kitas - negaliu nusėdėti vietoje :)
Lina 2012-01-26 22:52
O aš galiu pasidžiaugti, kad mano vyras buvo tikrai auksinis ir pamalonindavo mane kojų masažiuku, nes būtent kojos labai nuvargdavo
Saule 2012-01-26 22:48
Na aš savo nėštumo metu leidau pati sau atsipalaiduoti ir eidavau pas profesionalią masažistę :)

Kūnui

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Naujagimis vaikas gali matyti žalią ir raudoną spalvas, tačiau nemato mėlynos.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai