Kaip išsirinkti kvepalus ir kvepintis?

Šiais laikais, užėjus į kosmetikos parduotuvę, nuo kvepalų įvairovės gali užgniaužti kvapą. Pasirinkimas iš tiesų milžiniškas. Iš vienos pusės – labai džiugu, nes galite rasti sau tinkamiausius kvepalus atsižvelgdamos ne į tik į kvapą, bet ir į kainą, juk panašius aromatus dažniausiai siūlo ne vienas gamintojas, tačiau iš kitos pusės –  kuo didesnis pasirinkimas, tuo sunkiau išsirinkti.

Kažkur teko skaityti vieną labai teisingą frazę: “Nėra moters, kuri nemėgtų kvepalų. Yra tik tokios, kurios kol kas neatrado savo kvapo”.

Taigi, kaip išsirinkti tinkamą aromatą, kuris paskleis aplink tave moteriško paslaptingumo aurą, priduos  žavesio ir privers greičiau plakti mylimo vyro širdį?

Kvepalai tave lydės kiekviename žingsnyje, todėl jų pirkimas – labai svarbi akimirka. Žmogaus uoslė pati jautriausia rytais, todėl būtent šiuo paros metu geriausiai pajusi tikrąjį kvepalų aromatą. Tiesa, dieną prieš tai geriau išvis nesikvėpinti, kad uoslė spėtų pailsėti, mat kvepalai užsilieka tiek ant odos, tiek ant drabužių.

Prieš apsilankydama parduotuvėje turėtum iš anksto nuspręsti, kokio kvapo norėtum: sunkesnio ar lengvesnio. Galbūt tau patinka citrusiniai, o gal žalios arbatos ar gėlių kvapai? Nepamiršk, kad tinkamai įvertinti galėsi tik 2-3 kvapus, todėl išsakyk savo pageidavimus parduotuvės konsultantei, kuri pati parinks tau kvepalus, atitinkančius tavo pageidavimus.

Dažniausiai šalia kvepalų būna padėtos specialios popierinės juostelės, ant kurių tie kvepalai turėtų būti purškiami. Tačiau iš tiesų tikrasis kvapas atsiskleidžia tik tuomet, kai kvepalai susilieja su šilumą skleidžiančiu kūnu. Papurkšk šiek tiek kvepalų ant riešo ir pauostyk labai neprisitraukdama prie rankos. Tą dieną, kai pirksi kvepalus, ant rankų nesegėk jokių aksesuarų, nes metalas labai stipriai pakeičia natūralų odos kvapą.

2 psl. »

Komentarai (4)

marija 2012-10-08 15:52
aiulyciau jums cia http://www.kvepinkis.lt/6259-calvin-klein-euphoria-blossom-edt-moterims-100ml.html
Erika 2012-05-26 15:37
gal galetumete patarti http://www.rebuild.lt/kvepalai-ir-kosmetika/kvepalai/kvepalai-moterims/4148_088300191857_edt-calvin-klein-euphoria-blossom-pour-femme-100ml/ yra kavpusis vanduo ar tualetinis? aciu
Westa 2012-04-12 12:36
aš pasiūlyčiau atkreipti dėmesį į tai, ką jūs perkate: tualetinį vandenį, kvapujį vandenį ar kvepalus. Man tikrų kvepalų kainos neįkandamos, bet kvapusis vanduo - pats tas. Aromatas išlieka ilgiau, bent man dažniausiai jis atrodo subtilesnis, ne toks aštrus.
Antuanetė 2012-04-12 10:24
Apskritai kvepalai, kad ir kokie geri būtų, nėra sveika, todėl kasdien jų naudoti nerekomenduočiau

Kūnui

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Jei vaikas apsinuodijo rūgštimi arba šarmais, jokiu būdu negalima dirbtinai jo vimdyti, nes šios medžiagos dar kartą nudegins gleivinę. Šiuo atveju reikia duoti išgerti 2 stiklines vandens.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai