Kaip išsirinkti geriausią vasariško drybsojimo pagrindą?

Skaitydami straipsnius, kuriuose karaliauja frazė „vasara ne už kalnų“, jaučiamės pakiliai, ore tvyro atostogų nuojauta. Esame pasiruošę ne tik pailsėti, bet ir daug visko nuveikti. Ir štai dabar šiltasis metų laikas ne „ant nosies“, ne „visai čia pat“. Visi kalnai jau perlipti – vasara atėjo. Dėmesį traukia hamakai ir kiti daiktai, leidžiantys patogiai padrybsoti. Kaip išsirinkti tobuliausią?

Ar tikrai drybsosite?

Jei vasaras leidžiate aktyviai, daug bendraujate, tai greičiausiai ruošite ne vieną pasisėdėjimą pavėsinėje. Turbūt bus daug įdomių pašnekesių su bičiuliais. Tad ar turėsite, kada susirangyti hamake, supamajame krėsle ar kitame guolyje? Prieš priimant sprendimą, kokį drybsojimui skirtą pagrindą pirkti, verta atsakyti sau į klausimą, ar tas daiktas tikrai pravers.

Iškart skubame užbėgti klaidingai nuomonei už akių. Šios eilutės nėra pastangos sumažinti domėjimąsi įvairiausiais patogiais dalykėliais. Netgi atvirkščiai. Įsigytas patogus hamakas nepriklauso kategorijai „panaudojau, nusibodo, nunešiau į palėpę“. Pajutus nuostabų komfortą gero daikto neatsisakoma.

Tikslai

Hamakai su supamaisiais krėslais, sūpynėmis-suoleliais ir kitais komforto sinonimais sudaro neprastą komplektą. Tačiau įsigyti visus šiuos daiktus gali daugokai atsieiti. Tad nenorint pernelyg nuskriausti kišenės bandoma atrasti geriausią variantą. Pasirinkimas priklauso nuo to, kokie yra tikslai. Na, o tikslų sąvoka gana plati, apimanti įvairius kriterijus.

Suaugusiems ir vaikams

Vienas iš svarbių punktų – naudotojo amžius. Nereikėtų rizikuoti perkant vaikišką hamaką ir tikėtis, kad jis atlaikys solidų svorį. Tai nėra geras bandymas sutaupyti. Ir apskritai nebus malonu, kai pusė kūno ant pagrindo tilps, o kita pusė – ne.

Medžiai / stovas

Įprastas vaizdinys – du medžiai, tarp kurių plevena hamakas. Kieme neturite tokiu atstumu išaugusių medžių, kad galėtumėte pakabinti hamaką? Nežinote, ką daryti? Taip norėjote padrybsoti ir pasisūpuoti, bet dabar kelias užkirstas? Nenusiminkite! Yra sprendimas! Ir vadinamas jis stovu. Toks variantas padidina hamako universalumą ir suteikia galimybę mėgautis nuostabiu poilsiu nepriklausomai nuo kiemo ypatybių.

Laukas ir kambarys

Reikia paminėti, jog hamakai skirstomi į laukinius ir kambarinius. Būste medžiai neauga, tad ir konstrukcija atitinkama, kitokia nei į lauką orientuotų gaminių. Apie hamakus, skirtus namų interjerui, galima kalbėti kaip apie dizaino šedevrus. Jie kuria išskirtinę aurą ir leidžia puikiai atsipūsti. Knyga, arbatos puodelis ir malonus pasisūpavimas...

Dizainas

Prieiname ir prie dizaino temos. Kiekvieno žmogaus skonis skirtingas, į tai atsižvelgia ir hamakų gamintojai. Parduotuvėse ar elektroninėse parduotuvėse, pavyzdžiui, Pigu.lt, esantis asortimentas itin platus, o gausus pasirinkimas – gera žinia kiekvienam pirkėjui. Įvairiausios spalvos ir raštai... Nuo subtilumo iki ekstravagancijos... Užburiantis sūpavimasis ir mielas dizainas – tai tarsi intertekstuali terapija.

Na, o gulimas ar sėdimas hamakas labiau atitiks poreikius, turėsite nuspręsti patys... Geriausią variantą atrasite apmąstę poreikius ir lūkesčius.

Komentarai

Interjeras

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Statistikos duomenimis, 3-4 metų amžiaus vaikai kiekvieną dieną pasako maždaug 12000 žodžių ir užduoda apie 900 klausimų.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai