Kaip išsaugoti gražų idegį?

Kiekviena moteris puikiai žino, kaip dailiai atrodo įdegęs kūnas. Tačiau norint, kad įdegis būtų tolygus ir išsilaikytų ilgiau, reikia įdėti nemažai pastangų, juk dėmėta, nuo kaitrių saulės spindulių nušerpetojusi oda tikrai nepuošia. Nepamiršk, kad deginantis būtina laikytis tam tikrų saugumo taisyklių.

Visų pirma norėtume labai trumpai pakalbėti apie tai, kaip gražiai įdegti. Pagrindinė taisyklė – tai odos paruošimas. Jei žiemos metu nesilepini dirbtiniais saulės spinduliai, natūralu, kad oda atpranta nuo nuo saulės vonių. Tokiu atveju staigi kaitra gali palikti ne pačius maloniausius pėdsakus. Taigi ruoštis deginimuisi turėtum pradėti iš anksto. Pirmasis darbas, kurį turi padaryti, tai kruopščiai nušveisti odą šveitikliu. Tai padės pašalinti negyvas epidermio ląsteles ir išvengti netolygaus, dėmėto įdegio. Tiesa, šveitimą reikėtų atlikti bent kelios dienos iki deginimosi.

Jei nori, kad įdegis išsilaikytų ilgiau, turėsi pasirūpinti odos drėgme. Jei ji išsausės – gražų įdegį galėsi pamiršti. Kasdienio prausimosi metu reikėtų atsisakyti labai karšto vandens, nes karštis dirgina odą ir naikinta įdegį. Be to, kur kas geriau praustis po dušu, nei mirkti vonioje. Prausimuisi naudok švelnią kempinėlę, o po maudynių odą švelniai nušluostyk, netrindama rankšluosčiu. Kaip žinai, vanduo gali sausinti odą, todėl prausimuisi geriausia naudoti priemones, kurių sudėtyje yra alyvuogių aliejaus.

Kaitros metu su savimi reikėtų nešiotis purškiamo vandens, kad odą galėtum atgaivinti bet kuriuo metu. Tačiau vien išorinio odos drėkinimo tikrai nepakaks. Kur kas svarbiau – palaikyti drėgmę organizmo viduje. Tikriausiai puikiai žinai, kad per dieną reikia išgerti 2 litrus vandens. Vasaros metu, kuomet prasideda karščiai, vandens reikėtų gerti dar daugiau. Ir svarbiausia – gerti reguliariai, nelaukiant kol ištrokši, nes troškulys pasireiškia tik tuomet, kai organizmui jau trūksta skysčių.

2 psl. »

Komentarai (5)

ieva 2015-07-16 17:00
Ką reikia daryti jai nori nusikratyti savo ydegio kad būtum šviesesnė
viktorija j 2012-07-13 10:58
koke raike klėma teptis kad buti idegusi :)
gabi 2012-05-31 14:50
pries pora metu kiekviena ryta isgerdavau stikline morku sulciu,tik vat beda buvo,kai prakaituoti pradejau oranzine spalva...
Dalia 2012-05-16 13:11
Na, man buvo žinoma, kad šveitikliai ir aliejai padeda tolygiau įdegti
Julija 2012-05-16 09:01
su morkų sultim nepersistenkit - antraip įdegis bus ne rudas, o oranžinis :)

Kūnui

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Vaikai pradeda sapnuoti dar prieš gimimą.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai