Kaip garsios moterys kovoja su celiulitu?

Teigiama, kad su celiulitu susiduria apie 90% moterų, tad ši odos būklė puikiai pažįstama beveik visoms. Moterys, norėdamos išlaikyti stangrią ir jaunatviškai atrodančią odą, išbando gausybę įvairiausių procedūrų, sporto pratimų, derina mitybą. Dalinamės garsių ir vienų gražiausių planetos moterų mitybos patarimais, kurių besilaikant galima ženkliai pagerinti odos būklę!

Pagrindinėje nuotraukoje: Jennifer Lopez

Atlikėja valgo daug produktų, kurių sudėtyje yra lecitino. Jos racione ypatingai daug špinatų - šias žalialapes daržoves moteris valgo pusryčių, pietų ir vakarienės metu. Jennifer Lopez taip pat valgo daug citrusinių vaisių, naudoja ypatingai kokybišką alyvuogių aliejų bei daugumą patiekalų apiberia linų sėmenimis.

Kate MossVienas garsiausių pasaulio modelių pripažįsta taip pat susidūrusi su celiulitu. Kate Moss teigia, kad geriausia pagalba yra antioksidantai - ji geria labai daug baltosios ir žaliosios arbatos, valgo kiaušinius, salotas apiberia sėklomis ir riešutais. Modelis stengiasi užtikrinti pakankamą nesočiųjų riebalų rūgščių kiekį savo racione ir valgo daug riebios, jūrinės žuvies, avokadų, renkasi kokybišką alyvuogių aliejų.

Claudia SchifferModelis geria daug žaliosios arbatos, mielai renkasi vaistažolių arbatas, užkandžius neretai pakeičia šviežiai trintomis pomidorų sultimis. Ji rekomenduoja valgyti avokadus, riebią žuvį ir citrusus.

Cameron DiazAktorė ne kartą prisipažino ypatingai mėgstanti namuose gamintas sriubas, ji taip pat dažnai valgo virtus ankštinius, iš jų sutrintus užtepus. Cameron Diaz mėgstamiausias gėrimas - žalioji arbata.

Jennifer AnistonAktorė mano, kad kovoje su celiulitu svarbiausia rolė tenka pakankamam nesočiųjų riebalų rūgščių kiekiui, tad ji valgo daug tuno, užkandžiauja riešutais, sėklomis, naudoja rapsų aliejų. Jos meniu pakankamai daug kiaušinių ir žiedinių kopūstų.

Komentarai (1)

Treneris 2015-05-07 16:07
"Labai gražu" kai artistės aiškina apie tai ko neišmano.Ir tai pateikiama kaip pavyzdys. Nors iš tikro reikia bent tris kartus per savaitę dirbti sporto klube ir rimtai - ne su svarmenimis 3 kg.Masažuoti šlaunis ir apriboti gaunamų kalorijų kiekį.

Kūnui

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Vienos dienos kūdikio gebėjimas suspausti kumštį yra daug stipresnis, nei mėnesio laiko kūdikio.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai