Kaip dėvėti moterišką švarką? Peržiūrėkite geriausius švarkų stilius kiekvienam figūros tipui!

Partnerio archyvo nuotr.

Tinkamai parinktas švarkas pravers kiekvienos moters spintoje. Peržiūrėkite šį aprangos gidą ir sužinokite, kuris jums tiks geriausiai pagal jūsų figūros tipą.

Kaip išsirinkti švarką pagal savo pečius?

Ar norite prie savo drabužių kolekcijos pridėti naują moterišką švarką, tačiau dar nežinote, kuris geriausiai tiktų jūsų figūrai? Tada peržiūrėkite šį stiliaus gidą ir išsirinkite tokį švarką, kurį prie savo aprangos norėsite derinti kad ir kiekvieną dieną!

Visų pirma, jeigu jus domina nauji moteriški švarkai, verta pagalvoti apie savo pečių formą. Taigi, kaip išsirinkti tinkamiausią variantą? Jeigu jūsų pečiai yra ganėtinai platūs, išbandykite tokius švarkus, kurie toje vietoje turi šiek tiek mažiau struktūros (pečių vietoje nėra papildomų pagalvėlių). 

Ar norite kaip tik pabrėžti savo pečių liniją? Tada rinkitės tokius moteriškų švarkų modelius, kurie turi pečių pagalvėles arba tiesiog daugiau struktūros toje vietoje. Būtent toks švarko modelis taip pat tiks toms moterims, kurios turi platesnius klubus ir nori sukurti smėlio laikrodžio figūros efektą (angl. hourglass shape).

Žinoma, svarbiausia taisyklė yra tai, kad švarkas nevaržytų jūsų judesių. Nepamirškite peržiūrėti ir dydžių lentelės, jeigu perkate drabužius internetu, nes tai irgi gali padėti išsirinkti geriausią variantą.

 

Skirtingi figūrų tipai ir švarkai – kaip išsirinkti?

Jeigu renkatės naujus moteriškus švarkus, jums taip pat gali pagelbėti ir savo figūros tipo žinojimas.

Pavyzdžiui, jeigu turite kriaušės formos figūrą (jūsų pečiai ir juosmuo yra siauresni nei jūsų klubai), tada verta rinktis šiek tiek struktūros turinčius švarkus, kurie turės daugiau apimties viršutinėje kūno dalyje. Toks modelis padės sukurti balansą ir atrodys itin elegantiškai prie jūsų figūros. 

Elegantiskas svarkas

Ar turite obuolio formos figūrą (jūsų pečiai ir klubai yra siauresni nei juosmuo)? Tada venkite trumpų švarkų, nes jie dar labiau pabrėš šį kontrastą. Jums puikiai tiks ilgesni lengvos medžiagos moteriški švarkai. Jei norite dar labiau nukreipti dėmesį nuo vidurinės kūno dalies, rinkitės moteriškus švarkus su stilingomis ir ryškiomis švarko atlapo detalėmis. 

Jeigu jūsų figūra yra stačiakampio formos (jūsų pečiai, juosmuo ir klubai yra panašaus pločio), tada venkite padidintų (angl. oversized) modelių. Vienas iš geriausių pasirinkimų pagal jūsų figūrą – ilgi ir ties juosmeniu susegami moteriški švarkai. Toks modelis padės išvengti tiesių linijų. 

 

Kaip pasirinkti geriausią švarko ilgį?

Žinoma, taip pat verta pagalvoti ir apie savo ūgį, nes būtent taip išsirinksite tokį švarką, kuriame „nepaskęsite“. 

Jeigu esate aukšta moteris, tada nesirinkite itin trumpo švarko. Jeigu esate žema moteris, jums gali netikti itin ilgas švarkas. Tai yra ganėtinai populiari aprangos taisyklė, kuri padės išvengti stiliaus klaidų. 

Taigi, kokie modeliai bus tinkamiausi būtent jums? Pavyzdžiui, žemoms moterims puikiai tinka trumpi arba vidutinio ilgio švarkai. Aukštoms moterims kartais yra šiek tiek lengviau išsirinkti naują švarką, nes rekomenduojama vengti tik tokių, kurie atrodys labai neproporcingai prie jūsų aukščio (bus per trumpi).

Prie išsirinkto moteriško švarko priderinkite stilingas rankines, patogias kelnes arba sijoną ir šis derinys tikrai pritrauks jums ne vieną komplimentą!

Komentarai

Stilius

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Vaikai pradeda sapnuoti dar prieš gimimą.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai