Kaip daryti anticeliulitinį medaus masažą

Visos moterys kuo puikiausiai žino, kad grožis didžiąja dalimi priklauso nuo to, kaip moki rūpintis savo kūnu, veidu ir plaukais. Tačiau kartais pasitaiko, kad net didžiausios pastangos negali padėti apsisaugoti nuo tokio moterų priešo kaip celiulitas.

Kovos su celiulitu būdų yra daugybė ir kiekviena moteris turėtų individualiai pasirinkti, kas jos odą veikia efektyviausiai. Savo ruožtu galime pasakyti, kad viena iš efektyviausių priemonių galima laikyti anticeliulitinį medaus masažą. Nuo senų laiku žinoma, kad medus – labai naudingas produktas, kurį galima naudoti tiek iš vidaus, tiek išoriškai. Ir vis dėl to, norėtume atkreipti dėmesį, kad medaus masažas – tai gana agresyvus metodas, kuris tinka ne visoms.

Anticeliulitinio medaus masažo negalima daryti, jeigu:

  • Esi alergiška medui;
  • Turi jautrią odą (net ant normalios odos po masažo gali likti mėlynės);
  • Esi nėščia, sergi venų varikoze, tromboze ar odos ligomis.


Prieš pradedant masažą, odą būtina kruopščiai nuvalyti šveitikliu. Siūlome išbandyti paprastai pagaminamą šveitiklį: sumaišyk jūros druską ir alyvuogių aliejų (bet būtų geriau su specialiu kūno aliejumi) ir užtepk ant kūno. Kai druska truputį aptirps, pradėk atsargiai masažuoti. Po procedūros palįsk po dušu.

Kai kūnas bus nuvalytas, ant probleminių vietų užtepk skysto medaus ir lengvais glostomaisiais judesiais įtrink jį į odą tol, kol rankos pradės lipti prie odos. Tuomet delnus prispausk prie odos ir staigiai atitraukinėk. Iš karto galime perspėti, kad malonumo šioje procedūroje tikrai nepajusi. Po kiek laiko rankas nusiplauk, sausai nusišluostyk ir tęsk masažą tol, kol ant kūno praktiškai neliks medaus. Po procedūros kūną reikia nuplauti vandeniu ir pasitepti kremu.

2 psl. »

Komentarai (3)

agne 2012-09-13 14:05
teko išbandyti įvairių receptų ir aliejų..vieni atrodo padeda kiti jokio poveikio neturi, tik neseniai atradau puikų derinį anticeliulitinį aliejų iš maroko, kurį naudoju masažams ir jau po pirmo mėnesio pasimatė efektas :) naudoju toliau :) kam įdomu tai priemonė yra ši http://argan.lt/argano-serumas-su-esencijomis/43-masazinis-aliejus-nuo-celiulito.html
Lina 2012-08-06 14:14
neteko girdėti apie mėlynes O.o
Kamilė 2012-08-05 20:45
naudosiu alyvuogių aliejų - jis manęs dar nė karto nenuvylė

Kūnui

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Ar žinojote, kad suaugęs žmogus turi 206 kaulus, o vaikas – 300 (kai jie auga, kai kurie kaulai susijungia į vieną)

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai