Kaip atsikratyti moterų siaubo – celiulito?

Net 90 proc. dailiosios lyties atstovių kamuoja celiulitas. Šis gali pradėti formuotis jau paauglystėje, o bėgant metams jis ūmėja ir pastebimesnis ir vis labiau varo į neviltį. Mitybos konsultantė Indrė Trusovė su skaitytojomis dalinasi patarimais, kokiais veiksmingais būdais kovoti su šiuo moterų siaubu.
 
„Išties, vargiai pavyktų sutikti moterį, kuri neturėtų celiulito. Jį dažnai turi net ir labai jaunos merginos bei itin lieknos dailiosios lyties atstovės. Retai, tačiau kai sutrinka hormonų pusiausvyra, jį gali turėti ir vyrai.
 
Moterims dažniausiai celiulitas atsiranda būtent dėl netinkamos mitybos, mažo fizinio aktyvumo, streso, hormonų sutrikimo ir genetinio paveldimumo. Deja, visiškai celiulito išnaikinti neįmanoma, tačiau pasirinkus tinkamą mitybą bei sportą mes drąsiai jį galime padaryti mažiau matomu“, – tvirtina Indrė Trusovė.
 
Mitybos taisyklės
 
Mitybos konsultantė įvardina, jog norint veiksmingai kovoti su celiulitu svarbu laikytis kelių pagrindinių mitybos principų. Pirmasis – gerti pakankamai vandens, žolelių arbatų ir mažinti arba visiškai atsisakyti vaisvandenių bei pirktinių sulčių.
 
Taip pat svarbu praturtinti mitybą geraisiais riebalais, kaip geri aliejai, avokadas, riešutai, sėklos, lašiša. Be to, svarbu mažinti arba stengtis visiškai atsisakyti įvairių padažų, kaloringų užkandžių, greito ir riebaus maisto.
 
„Rekomenduočiau stengtis valgyti daugiau žuvies, kiaušinių, paukštienos, ankštinių produktų ir mažiau arba visai atsisakyti visų pusfabrikačių. Taip pat patarčiau iš savo valgiaraščio išbraukti visus kvietinių miltų gaminius ir vietoj to naudoti pilno grūdo duoną, makaronus ir košes.

2 psl. »
Šaltinis: tv3.lt

Komentarai

Kūnui

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Kalbant apie vaikus Japonijoje nevartojami žodžiai "blogas" ir "negeras".

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai