Kaip apie nėštumą pranešti būsimiems seneliams?

@ Shutterstock

„Pampers“ pataria: į pasaulį besibeldžiantis vaikelis yra džiugi žinia ne tik jo tėveliams, bet ir seneliams, todėl nepraleiskite progos padovanoti (ir patys pasisemti) gerų emocijų ir kūrybingai praneškite jiems šią žinią!

Daiktas su užrašu senelis ar močiutė (ar bet kuriuo kitu, jūsų giminėje įprastai naudojamu žodžiu, pavyzdžiui: babytė, senelė, diedukas, bočius). Dovanų ir šventinės atributikos parduotuvėse tikrai rasite (arba pagal užsakymą jums pagamins) įvairių marškinėlių, puodelių, pagalvėlių, prijuosčių, ženkliukų ir panašių smulkmenų su užrašais. Užrašai gali būti tiek vieno žodžio, tiek ir ilgesni bei kūrybiškesni, pavyzdžiui: „Tik geriausias tėtis gali būti nuostabiausiu seneliu“, „Kai dievas dalino močiutes, man išrinko geriausią“ arba (užrašas ant prijuostės) „Mano močiutė gamina skaniausiai“.

Vaikiški šliaužtinukai (ar kitas vaikiškas rūbelis) su užrašu. Seneliams galite įteikti daiktą skirtą ne jiems, o gimsiančiam kūdikiui. Dovanų ir šventinės atributikos parduotuvėse galite nusipirkti arba užsisakyti šliaužtinukus, vaikiškus marškinėlius, kepuraitę, kojines ir pan. su užrašu: „Mylimiausias anūkas (ar anūkė)“, „Aš myliu senelį (ar močiutę)“ ar „Jeigu skaitai, žinok, kad noriu pas senelius“.

Echoskopo nuotrauka. Atspausdinkite, įrėminkite ir būsimiems seneliams padovanokite (arba paštu atsiųskite) pirmąją kūdikio, dar patogiai įsitaisiusio mamos pilvelyje, nuotrauką.

Kalendorius. Padovanokite kalendorių su apibraukta numatomo gimdymo diena,pasakydami, kad tądien seneliai nieko neplanuotų - laukia svarbus susitikimas su anūku ar anūke!

Tortas (ar kiti skanėstai) su užrašu. Atvykite į svečius su skanėstais, pranešančiais apie nėštumą ir gimsiantį kūdikį. Galite tiesiog papuošti tortą vėliavėle su užrašu (užrašas gali būti skirtas seneliams arba tiesiog pranešantis apie tai, kad jūs liaukiatės, galima užrašyti numatomo gimdymo datą ir pan.) arba užrašą išrašyti maistiniais dažais. Puikiai tiks ir „kūdikiškai“ papuoštas tortas (dažnai tokie tortai gaminami krikštynoms) su valgomais kūdikio bateliais, čiulptuku, meškučiu, barškučiu.

Skanėstas arba gėrimas su perklijuota etikete. Internete galite užsakyti arba patys nusipiešti personalizuotą etiketę su užrašu, pranešančiu apie nėštumą, jūsų tėvelių tapimą seneliais arba netrukus gimsiantį anūką (ar anūkę). Tokią etiketę užklijuokite ant saldainių dėžutės, šokolado ar gėrimo butelio ir padovanokite būsimiesiems seneliams.

Knyga seneliams arba apie senelius. Seneliams galite įteikti, knygą apie anūkų auklėjimą ir ugdymą, keli tokių knygų pavyzdžiai: Sju Džonson, Džiulė Karlson, Elizabet Bover „Senelių meilė: kaip tapti geriausiais draugais su savo anūkais“, John Gribble „Senelio knyga. Kaip būti šauniausiam“ arba Alison Maloney „Močiutės knyga. Kaip būti šauniausiai“. Puikiai tiks vaikiškos knygelės, pasakojančios apie senelių ir anūkų nuotykius (ypač, jeigu jų pavadinime yra žodis senelis, močiutė), pavyzdžiui: Valdas Sasnauskas „Gyveno senelis ir senelė pasakų trobelėj“, David Walliams „Didysis senelio pabėgimas“, Ignė Zarambaitė „Stebuklingi senelio batai“, David Walliams „Močiutė plėšikė“, Anne–Cath Vestly „Aštuoni vaikai ir senelė miške“.

Suvenyras arba meno kūrinys. Padovanokite seneliams gražią skulptūrėlę, menišką nuotrauką, paveikslą ar paprasčiausią magnetuką šaldytuvui, vaizduojantį nėštumą, kūdikį ar senelius ir anūkus. Net ir nedidelė namų puošmena vis džiugins akį ir primins apie artėjantį džiugų susitikimą.

Atvirukas. Kūdikį ar vaikučius vaizduojantis atvirukas yra labai paprastas, bet tikrai mielas būdas pranešti apie nėštumą arba puikus priedas prie kitos dovanos seneliams. Būsimiems seneliams bus dar maloniau, jeigu į atviruką įrašysite gražius žodžius, padėką ar jautrų eilėraštį.

Laiškas. Šiuolaikiniame pasaulyje tikra retenybė gauti „tikrą“, popierinį laišką! Pradžiuginkite juo būsimuosius senelius, laiške praneškite apie savo nėštumą, prisiminkite ir dar kartą padėkokite tėveliams už tai, ką jie jums suteikė - juk jeigu ne jie, tai nebūtų nei jūsų, nei netrukus gimsiančio jūsų vaikelio.

Komentarai

Pastojimas ir nėštumas

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Europoje tėvais tampama vidutiniškai 29 metų, tuo tarpu Indijoje - sulaukus 19.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai