Kada verta sujungti svetainę ir virtuvę?

Pastaruoju metu populiarėja butai-studijos. Juose virtuvę nuo svetainės skiria tik kokios nors pertvaros, kurias lengva suglausti, patraukti ir pan. Viena vertus, tai labai patogu – daugiau erdvės, nereikia toli vaikščioti dar vienos patiekalo porcijos, svečiai ir šeima gali stebėti visą maisto gaminimo procesą... Kita vertus – tokia nauja mada ne visada pasiteisina.
 
Be to, kad atsiranda daugiau laisvo ploto būtinai technikai ir baldams, virtuvės ir svetainės sujungimas turi tokių privalumų:
 

  • Nelikus pertvarų, natūralaus apšvietimo virtuvėje ir svetainėje bus daugiau.
  • Šeimininkai gali nenutraukdami pokalbio atnešti svečiams naujus patiekalus, surinkti indus ir pan.
  • Tokį interjerą galima papildyti įdomiais elementais (pavyzdžiui, židiniu).
  • Virtuvei nereikės dar vieno televizoriaus – vietoje dviejų atskirų galima įsigyti vieną didelį, kurį bus patogu žiūrėti ir iš virtuvės, ir iš svetainės.

 
Kada verta jungti erdves?

  • Mėgstate rengti vakarėlius, esate jauni, šeimos pagausėjimo neplanuojate. Ypač sėkmingi vakarėliai tęsiasi iki ryto, o kokie šeši svečiai lieka dar ir iki kitos dienos pietų.
  • Mėgstate gaminti stebint svečiams, išbandyti iš kelionių parsivežtus receptus, eksperimentuoti. Draugai eina pas jus kaip į restoraną, gaminate jiems tada, kai visi jau susirinkę, o ne šildote tai, ką pagaminote iš anksto.
  • Esate daugiavaikė mama (arba tėtis – vyrai vis dažniau lieka su vaikais namuose, daugelis mėgsta gaminti). Vaikus būtina stebėti nuolat, o daryti tą patogiau, kai viskas kaip ant delno.
  • Jūs pusryčiaujate, pietaujate ir vakarieniaujate ne namuose. Jūs nuolat skubate, kasdien jūsų laukia dešimtys susitikimų, vakarais – sporto salė, namo grįžtate tik pernakvoti.

2 psl. »

Komentarai

Interjeras

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Naujagimis vaikas gali matyti žalią ir raudoną spalvas, tačiau nemato mėlynos.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai