Ką Šv. Valentino dienos proga dovanoti mylimiems vyrams?

 

Dovanas svarbiomis progomis mėgsta ne tik moterys – Šv. Valentino diena – puiki proga palepinti ir nustebinti mylimą vyrą! Kaip “neprašauti” renkant dovaną mylimajam ir kuo pamaloninti brangiausią žmogų pataria internetinės parduotuvės DovanuManija.lt komanda.
 
Svarbiausia – parodytas dėmesys 
 
Nuo seno žinoma, kad renkant dovanas svarbiausias yra dėmesys, parodytas jų gavėjams. Vienas geriausių būdų tai padaryti – įsiklausyti į žmogaus norus ir poreikius. Juk romantikos nekenčiantis žmogus tikrai nepradės jos mėgti vien todėl, kad jūs to norite! Rinkdamos dovanas savo mylimiausiems atsižvelkite į tai, kokias dovanas jie vertina labiausiai – tuomet tikrai neprašausite. Jei jūsų antroji puselė dievina sportą, rinkitės kokią nors aktyvią pramogą, pavyzdžiui, šaudymą tikrais koviniais ginklais ar pasivažinėjimą keturračiu
 
Linksmiems ir naujoves mėgstantiems vyrukams verta padovanoti ekskursiją po alaus daryklą, privačias šokių pamokas ar indėnišką mate gėrimo ceremoniją. Pasilepinti laiko pritrūkstantiems vyrams DovanuManija.lt ekspertai rekomenduoja atpalaiduojančias pramogas – poilsio programas vyrams SPA, kūno šveitimą alumi ir klasikinį nugaros bei pečių masažą ar įvairių procedūrų rinkinį, skirtą būtent stipriosios lyties atstovams.
 
Meilės diena – proga sustiprinti jausmus  
 
Moterims, norinčioms, kad Šv. Valentino dienos dovana vyrui ne tik patiktų, bet ir sustiprintų poros santykius, patariama rinktis romantiškas pramogas. Tam puikiai tiks romantiškas poilsis Druskininkuose, jausmų kupina nakvynė dvare ar pramogos prabangiame viešbutyje. Jeigu galimybės trumpam pabėgti nuo visų nėra, rinkitės Jums labiausiai tinkantį variantą – romantišką vakarienę – paskanaukite japoniškų patiekalų, pasimėgaukite gardžiais graikiškais valgiais ar patirkite pačias nuostabiausias emocijas mėgaudamiesi puikia vakariene ant jūros kranto. Na, o jeigu ir tam trūksta laiko, tiesiog pasimėgaukite įdomiu filmu kino teatre.
 
Galimybė rinktis – privalumas 
 
Jeigu vyro skonis – itin subtilus, o daugybė pramogų – jau išbandytos, siūlome Jums galimybę rinktis. Internetinėje parduotuvėje DovanuManija.lt gausu įvairiausių dovanų kuponų, tikrai įtiksiančių net ir išrankiausiam. Na, o jeigu dovanų kuponai nedomina, galite padovanoti internetinės parduotuvės DovanuManija.lt pasirinktos vertės čekį – jis suteiks galimybę iš gausybės pramogų patikusią pasirinkti pačiam.

Komentarai

Žiemos šventės

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Europoje tėvais tampama vidutiniškai 29 metų, tuo tarpu Indijoje - sulaukus 19.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai