Ką reikia žinoti tiems, kas planuoja šeimos pagausėjimą

Dabar daugelis dailiosios lyties atstovių nėštumą linkusios atidėti vėlesniam laikui – iš pradžių jos nori pasirūpinti savo išsilavinimu, karjera, finansine gerove, pagyventi dėl savęs... Suprantama, kad yra dalykų, kuriuos reikia padaryti prieš pastojant, tačiau svarbu, kad nepamirštumėte, jog amžius jūsų planus gali smarkiai pakoreguoti. Ką būtina žinoti, jeigu norite susilaukti vaiko?
 
Apie vaiką reikėtų pradėti galvoti jau nuo 20 metų
 
Taip, perskaitėte teisingai. Kaip planuojate senatvę (pradedate kaupti pensiją ir pan.), reikia planuoti ir savo nėštumą. Yra daugybė veiksnių, kurie ateityje gali kliudyti pastoti, ir juos reikia žinoti iš anksto, kad galėtumėte pasverti visus už, prieš, kad suvoktumėte visą riziką.
 
Jeigu esate tikri, kad ateityje norėsite vaiko, ruoštis dienai X reikia iš anksto,  tad jeigu apie tai dar nekalbėjote su savo ginekologu, dabar – pats metas.
 
Su reprodukcinės sistemos problemomis susiduria tiek dailiosios, tiek stipriosios lyties atstovai
 
Nesėkmingi bandymai pastoti – ne tik moterų problema. Statistika rodo, kad maždaug trečdalio nesėkmingų bandymų priežastis yra sutrikusi vyro reprodukcinė funkcija, trečdalio – moterų, ir dar tiek pat – abiejų partnerių.
 
Net ir jaunai, sveikai porai gali prireikti daug laiko, kad susilauktų mažylio
 
Gydytojų teigimu, tik 20% sveikų porų apvaisinimas sėkmingas bet kurią moters ciklo dieną, tad pastoti nėra taip paprasta, kaip manoma. Net jeigu nesėkmingai bandote kelis mėnesius, tai dar nereiškia, kad negalite to padaryti dėl kokios nors rimtos sveikatos problemos – tai visiškai normalu.
 
Jeigu susilaukti vaiko planuojate, kai jums bus 35 ar daugiau, būtina iš anksto gerai ištirti savo organizmo galimybes

2 psl. »

Komentarai

Nėštumo planavimas

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Kalbant apie vaikus Japonijoje nevartojami žodžiai "blogas" ir "negeras".

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai