Ką reikėtų žinoti apie anticeliulitines priemones?

Kas yra celiulitas žino beveik visos moterys. Labai gaila, tačiau dauguma apie tai sužinojo ne iš kalbų, o iš asmeninės patirties. Su amžiumi medžiagų apykaitos procesas  sulėtėja, todėl ląstelės  nepakankamai aprūpinamos deguonimi ir poodiniame riebalų sluoksnyje prasideda sąstingis. Ir vis dėl to kaltas ne tik amžius, bet ir gyvenimo būdas. Pastaruoju metu “apelsino žievele” skundžiasi vis jaunesnės merginos. Šiuo atveju visą kaltę galima suversti tik mažam fiziniam aktyvumui ir netinkamai mitybai.

Šiuolaikinės kosmetologinės priemonės

Egzistuoja daugybė įvairiausių būdų, padedančių kovoti su celiulitu. Galite rinktis specializuotuose salonuose atliekamas procedūras, pavyzdžiui liposakciją, limfodrenažą, ultragarsinį gydymą arba išbandyti probleminių vietų masažą, įvyniojimus, terapines voneles ir t.t.

Kad pasiektum maksimalų efektą, patartina naudoti ir anticeliulitines kosmetikos priemones: gelius, losjonus, aliejus, kremus, šveitiklius. Tikriausiai ne kartą esi mačiusi anticeliulitinių priemonių reklamų, žadančių greitą ir patikimą efektą. Deja, norime įspėti, kad kosmetinės priemonės labiau tinka prevencijai bei tolimesniam celiulito plitimo užkirtimui, nei pačiam gydymui. Taigi jei nuspręsi kovoti su celiulitu, nepasikliauk vien tik kosmetika.

Į šių priemonių sudėtį įeinantys natūralūs komponentai, tokie kaip jūros dumbliai, laukiniai kaštonai, kofeinas, ginkmedžio lapai, gebenė, įvairūs fermentai, vitaminai ir eteriniai aliejai, padeda normalizuoti medžiagų apykaitos procesus audinių ląstelėse. Šveitikliai kovoje su celiulitu taip pat pasitarnauja: jie paspartina kraujo pratekėjimą į riebalinius audinius, prisotindami ląsteles deguonimi ir išjudindami sąstingį.

2 psl. »

Komentarai (1)

jolita 2012-05-09 08:42
jeigu muilas skatina plauku augima tai su kokia priemone tada skustis?

Kūnui

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Vaiko kraujo grupė yra tokia kaip pas vieną iš tėvų, arba lygi abiejų tėvų grupių sumai.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai