Ką padovanoti mergaitėms nuo 1 iki 10 metų?

Daugelis iš mūsų prieš kiekvieną gimtadienį turi gerai pasukti galvą, kad sugalvotų, ką padovanoti atžalai gimtadienio proga. Pinigai ir rūbai – ne pati geriausia išeitus, ypač jeigu kalbame apie mažą vaiką. Štai ką galima padovanoti mergytėms nuo 1 iki 10 metų.
 
1 metai
 
Pirmojo gimtadienio scenarijų tėvai gali planuoti pagal save – mažylė šventės vis tiek neprisimins (liks nebent tik nuotraukos). Dovana irgi gali būti „sau“ – tačiau būtinai tokia, kad patiktų ir vaikui. Nepirkite rūbų – mergytė juos vis tiek greitai išaugs ir malonumo nebus jokio. Geriausia dovana tokio amžiaus mergaitei – kalbanti lėlė (sakanti tik atskirus žodžius ar kalbanti pilnomis frazėmis, leidžianti įrašyti mamos sekamą pasaką arba dainuojanti). Tai padės išmokti naujų žodžių ir išlavinti klausą.
 
2 metai
 
Tokio amžiaus mergytei galima išskirti asmeninę vietelę – namelį/palapinę. Tiesa, ji greičiausiai nelabai derės prie vaikų kambario interjero, tačiau jeigu galimybės leidžia, tai taps tikrai malonia staigmena. Mergytė ten greitai pradės šeimininkauti: mėgdžioti mamos veiksmus, tvarkysis, guldys lėles miegoti. Tokioje vietoje galima laikyti visus žaislus, tad ši dovana bus ne tik maloni, bet ir praktiška.
 
3 metai
 
Tinka žaidimai, lavinantys smulkiąją motoriką – pavyzdžiui, stambių detalių konstruktoriai. Mergytei tikrai patiks statyti namelį savo lėlėms ir pan.
 
4 metai
 
3-4 gyvenimo metais vaikų vystymesi įvyksta antras lūžis: jie mėgdžioja tėvus, žaidimais išreiškia savo baimes ir negatyvias emocijas. Tokio amžiaus mergaitei galima padovanoti ką nors, kas padės su tuo kovoti. Pavyzdžiui, vaikišką gydytojo rinkinį.

2 psl. »

Komentarai

Gimtadienis

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Ketvirtadalis identiškų dvynių yra veidrodiniai dvyniai. Jų plaukai krenta į skirtingas puses, jie turi veidrodinio tipo pirštų antspaudus ir jeigu vienas yra dešiniarankis, tai kitas – kairiarankis. Tačiau identiški dvyniai turi beveik vienodus protinius sugebėjimus. Tokie dvyniai dalinasi 100% DNR.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai