Ką mums duoda vasaros romanai

Vasara – flirto metas. Vasaros romanai yra tai, apie ką daugelis žmonių galvoja, svajoja, arba tai, ko stengiasi išvengti. Ką jie gali duoti?

ĮSIMYLĖJIMAS. Vasaros romanai paprastai suteikia galimybę įsimylėti! Tai gali būti ne tik vasariškas flirtas, bet ir visą gyvenimą trunkantis įsipareigojimas. Įsivaizduokite, kad vasaros romanas suteikia jums ne tik gerus prisiminimus, bet ir būsimą sutuoktinį. Gal tai ir nenutiks iš karto, bet jei jaučiate kibirkštėlę, palaikykite ryšį ir pamatysite, ką jums atneš kita vasara.

SIELVARTAS. Vasaros romanai dažniausiai baigiasi širdgėla. Žinoma, tai nutinka ne visiems, tačiau kai su kitu žmogumi praleidžiate labai daug laiko, natūralu, kad užsimezga ryšys. Atsisveikinimas gal ir nėra būtinas, tačiau išsiskyrimas nebus lengvas. Širdgėlos dydis skiriasi kiekvienoje poroje, tačiau atminkite, kad vasaros romanai nesibaigia be trupinėlio sielvarto.

DRAUGAS VISAM GYVENIMUI. Vasaros romanas gali padovanoti draugą visam gyvenimui. Jei tarp jūsų nesusiklostė romantiški santykiai, solidi draugystė vis dar gali atsirasti. Ir net jei jūsų vasaros romano partneris netapo draugu, gal jo dėka susirasite naujų draugų.

PRISIMINIMAI. Neabejokite, liks daug prisiminimų. Ar jie bus geri, ar blogi – priklauso nuo situacijos, tačiau daugelis žmonių vasaros romanus prisimena su šypsena.

IŠVENGSITE NUOBODULIO. Jei patirsite vasaros romaną, jums tikrai nebus nuobodu. Štai kodėl jie vadinami vasaros romanais. Yra šimtai  dalykų, kuriuos jūs galite nuveikti kartu, nepriklausomai nuo to, kur esate.

NUVEIKITE KAŽKĄ PAŠĖLUSIO. Vasaros romanai paprastai atveria duris pašėlusiems, skubotiems sprendimams. Jūs galite nuveikti kažką beprotiško, apie ką galbūt net nedrįsdavote pasvajoti. Niekas kitas, kaip tik nauja meilė, nepaskatins jūsų išlipti iš savo komforto zonos ir šiek tiek pasilinksminti.

DŽIAUKITĖS VASARA. Kodėl nesurizikuoti ir neįsimylėti? Jei neturite didelių vasaros planų, pakeiskite rutiną ir džiaukitės vasara. Neleiskite baimei ir rūpesčiams jus persekioti, tačiau ir nepameskite proto. Jei viskas vyksta pernelyg gerai, kad būtų tiesa, turbūt taip ir yra.

JUDĖKITE Į PRIEKĮ. Be abejonės, vasaros pabaigoje viskas grįš į įprastas vėžes. Nebent jūs sutikote savo sielos draugą. Tiesiog prisiminkite, kad atėjo metas judėti į priekį. Pasiimkite tik pačius geriausius vasaros prisiminimus.

Susitikinėkite, įsimylėkite, džiaukitės vasara ir atminkite, jog patys geriausi vasaros romanai yra nesuplanuojami – jie tiesiog atsitinka.

Šaltinis: Grožio guru

Komentarai

Suaugusiųjų santykiai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Vaiko kraujo grupė yra tokia kaip pas vieną iš tėvų, arba lygi abiejų tėvų grupių sumai.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai