Ką daryti, kad santykiai būtų sėkmingi?

Ar dažnai tenka žiūrėti į laimingas poreles ir galvoti "kokie idealūs jų santykiai"? Iš tiesų, idealių santykių nebūna. Būna tik du žmonės, mokantys nusileisti ir prisiderinti vienas prie kito. Žinoma, santykių pradžioje viskas gali atrodyti tiesiog tobula, tačiau laikui bėgant situacija keičiasi, todėl reikia išmokti keistis kartu. Jei nuoširdžiai nori būti su savo mylimu žmogumi, teks išmokti prisitaikyti, kartais nusileisti ar nekreipti dėmesio į kai kuriuos dalykus. Štai keletas patarimų, kurie padės išvengti nesklandumų:

  • Mažiau reaguok į smulkmenas. Moterys dažnai susierzina, kai vyrai nenuleidžia tualeto dangčio, o vyrai tiesiog pasiunta, kai moterys pusę valandos parduotuvėje renkasi iš dviejų beveik identiškų produktų. Taip, tokie dalykai gali išvesti iš kantrybės, tačiau pagalvok, ar tai tikrai tai, dėl ko verta kelti triukšmą? Juk nuleisti tualeto dangtį nėra taip jau sunku, o parduotuvėje galima nueiti paskaityti žurnalą.
  • Surask bendrų interesų. Kurį laiką kartu gyvenančios poros dažnai skundžiasi, kad nustojo bendrauti. Dažniausiai taip nutinka dėl to, kad jų nesieja bendri interesai. Galbūt jums ir nebūtina kartu žvejoti ar eiti į grožio salonus, bet bent jau žinias kartu pažiūrėti tikrai galite. Nebijokite diskutuoti – nepalikite savo minčių galvoje ir išsakykite jas garsiai. Tik taip sugebėsite užmegzti pokalbį.
  • Rinkis tinkamą laiką rimtiems pokalbiams. Grįžę po darbų žmonės dažniausiai būna pavargę, todėl bet koks menkiausias ginčas gali juos išvesti iš kantrybės. Jei nori rimtai pasikalbėti, pasistenk tai daryti ryte arba savaitgalį, kai į viską galima bus pažvelgti racionaliai ir be susierzinimo.
  • Neleisk vadovauti aplinkiniams. Kartu gyvena tik suaugę žmonės, todėl ir savo santykius turi reguliuoti tik jie. Jei leisi, kad tavo mama ateitų ir darytų savo tvarką, vargu ar tavo antroji pusė ilgai tai ištvers.
  • Prisimink, kas tai yra romantika. Draugystės pradžioje visi meiliai burkuoja ir dovanoja gėles bei šokoladus, deja su laiku šios malonios staigmenėlės vis labiau pasimiršta. O juk pasakyti nuoširdų komplimentą, padovanoti gėlytę ar pagaminti vakarienę nėra taip sunku.
  • Atgaivink lovos malonumus. Gal ta pirminė aistra jau ir išblėso, tačiau tai nereiškia, kad negalite pabandyti kažko naujo. Nebandytos pozos, sekso žaisliukai, naujos vietos – pasirinkimas išties platus. Tereikia norėti.
  • Turėk savo gyvenimą. Jei visą laiką leisite tik kartu, greitai pajusi monotonijos spaudimą. Kad taip nenutiktų, susigalvok savų užsiėmimų, žinoma, ne namuose. Pradėk lankyti sporto klubą ar baseiną, nueik į SPA centrą. Žodžiu, pasirūpink savimi.
  • Nepamiršk savo išvaizdos. Ar prisimeni pirmąsias kartu praleistas savaites? Prisipažink, kiekvieną kartą ruošdavaisi susitikimui: gražiai apsirengdavai, nepamiršdavai susišukuoti ir pasikvėpinti. Tą patį turėtum daryti ir po metų ar dešimties.
  • Nepamiršk padėkoti. Taip, su laiku mandagumas iš tiesų kažkur išgaruoja. Tačiau nemanyk, kad atneštas į lovą sumuštinis yra įprasta kasdienybė, todėl nepamiršk įvertinti pastangų bent jau žodeliu „ačiū“.

Žinoma, tai dar ne visos taisyklės. Sėkmingiems santykiams reikia gerokai daugiau. Tačiau pasistenkite atsižvelgti bent jau į šiuos patarimus ir tai bus pirmas žingsnis sėkmės link.

2 psl. »

Komentarai (10)

Rokas 2015-03-30 13:18
kiek gėriau, nuo Spedros net galva nesvaigo, nors nuo kitų panašių vaistų jausdavausi tikrai blogiau. Tiesa, šio efekto galima nesunkiai išvengt tiesiog išgeriant daugiau vandens, kad nenukristų kraujospūdis.
Rokas 2015-03-30 13:17
forumai, žinoma, gerai, bet manau, kad apie Spedrą pasiskaityti geriau būtų čia: http: //goo.gl/i5Byz0 (mokslinių tyrimų rezultatai, statistikos ir t.t.).
Mariukas 2015-03-21 22:26
jeigu kam įdomu, galima apie Priligy pasiskaityti čia: http: //goo.gl/WsXNel ir čia http: //goo.gl/GMmDaT (tikrai rekomenduoju, vartoju jau ne pirmą mėnesį)
Mariukas 2015-03-21 22:23
vaistus paprasta vartoti - išgeri likus iki reikalo 2 valandoms (su maistu ar be jo - nesvarbu). Veikia pakankamai ilgai, kad viską spėtum pakartot :) būna dozėmis po 30 ir 60 mg, yra visose vaistinėse, ir net receptas nebūtinas - jo niekas nepasilieka.
Mariukas 2015-03-21 22:17
mhm, aš tai turėjau kiek kitokią bėdą - per greitai baigdavau. Nepraeidavo ir pusės minutės. Apie jokį antrosios pasitenkinimą nė kalbos nėra, o mano paties savivertė dėl to - žemiau plintuso. Tai irgi vaistus gėriau (Priligy). Nuo šios problemos kitų vaistų, kiek man žinoma, net ir nėra.
Elena 2015-02-11 22:26
o viskas juk priklauso nuo problemos priežasties. Jeigu santykiai blogi, kyla klausimas: o kas negerai? Jei nepasitenkinimas grynai psichologinis, aukščiau išvardinti patarimai - kaip tik. Bet jeigu problema, taip sakant, lovoje, čia jau visai kas kita. Tarkim, manasis turi bėdų su erekcija. Ir kažkodėl kaltino dėl to mane. Bet po apsilankymo pas gydytoją, kai ėmė vartoti vaistus (Spedrą), situacija pasikeitė.
inga 2012-06-25 15:17
o jei visa tai darai ir nepakanka to vistiek? reiskia kazkas negerai,ane?
Vaida 2012-06-04 10:41
paprasti patarimai, bet veiksmingi...
Liuse Liu 2012-06-03 23:07
Tikra tiesa. O juk taip nesunku pasakyti mylimam žmogui ačiū
Steja 2012-06-03 23:06
Labai paprasti ir atrodytų elementarūs patarimai, tačiau būtent tai, kas paprasta ir savaime suprantama, dažniausiai pamirštame

Suaugusiųjų santykiai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Kalbant apie vaikus Japonijoje nevartojami žodžiai "blogas" ir "negeras".

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai