Ką daryti, kad nuotraukose atrodytum graži

Kiekvieną rytą prieš veidrodį stengiamės kuo labiau patobulinti savo veidą. Visos puikiai žinome, kad defektus reikia slėpti, o privalumus išryškinti. Ir tikriausiai kiekviena jau esame atradusi sau labiausiai tinkančius patarimus, kurie padeda atrodyti nepriekaištingai. Tačiau ruošiantis fotografuotis galioja šiek tiek kitokios išvaizdos tobulinimo taisyklės.

Pripažinkim, dažniausiai tinkamai nusifotografuoti iš pirmo karto nepavyksta, o pagrindinė problema  šiuo atveju – per liūdna veido išraiška. Taip nutinka dėl to, kad vieni žmonės prieš kamerą per daug atsipalaiduoja, o kiti, priešingai – per daug įsitempia. Kad tiksliai žinotum, kokius raumenis reikia atpalaiduoti, o kokius – įtempti, pasitreniruok prieš veidrodį. Žvelgdama į veidrodį tol keisk veido išraiškas, kol atrasi tau patraukliausią vaizdą. Tuomet užmerk akis ir kelis kartus visiškai atpalaiduok raumenis. Kai atsipalaiduosi, nežiūrėdama į veidrodį pasistenk atkartoti prieš tai tau patikusią veido išraišką. Iš pirmo karto tikriausiai nepavyks, tačiau su laiku šis procesas tarsi “automatizuosis”, taigi reikiami raumenys savaime įsitemps ir atsipalaiduos.

Dabar visą dėmesį sutelk į galvos padėtį. Deja, fotografuojantis dokumentams negali leisti sau labai improvizuoti, nes galva turi būti laikoma tiesiai. Taigi vienintelis dalykas, kuris tau lieka – išnaudoti galimybę labiau pakelti arba nuleisti galvą. Moterims, kurios turi didesnes nosis, patariama šiek tiek atlošti galvą, kad nosis nesimatytų visu savo ilgiu. Tiesa, tokioje pozoje akys atrodys šiek tiek didesnės. Tą pačią pozą gali išbandyti ir tos, kurių akių forma labai apvali. Beje, jei nori paslėpti savo nosį, fotografuokis su blykste, kuri suteikia papildomą apšvietimą ir neleidžia nosies šešėliui kristi ant veido.

2 psl. »

Komentarai (5)

nesakysiu 2012-04-15 18:38
nepadejo
secret 2011-12-09 02:14
mhm Lietuviskai prasau? :D
dzo 2011-12-03 16:33
visiskas bullshet
Liu 2011-12-01 21:19
Labai naudingi patarimai, nors dalį jau jau seniau žinojau iš patirties :)
Agne 2011-11-20 16:28
Labai labai teisingi patarimai!

Įdomybės

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Ketvirtadalis identiškų dvynių yra veidrodiniai dvyniai. Jų plaukai krenta į skirtingas puses, jie turi veidrodinio tipo pirštų antspaudus ir jeigu vienas yra dešiniarankis, tai kitas – kairiarankis. Tačiau identiški dvyniai turi beveik vienodus protinius sugebėjimus. Tokie dvyniai dalinasi 100% DNR.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai