Jurgita Jurkutė-Širvaitė pristatė vasariškų lininių drabužių kolekciją (foto)

Balandžio pradžioje pristatęs spalvų gausumu išsiskiriančią pavasario - vasaros kolekciją, sparčiai augantis prekės ženklas „Sauths“ džiugina dar viena naujiena. Šįkart tai - vasarai skirtų drabužių kolekcija, kurta drauge su neseniai mama tapusia televizijos laidų vedėja, aktore, socialinių projektų iniciatore Jurgita Jurkute-Širvaite.

Aukščiausios kokybės lino pluoštas - šios šiltojo sezono kolekcijos pagrindas, įkvėpęs gražiai partnerystei. „Lino medžiagos asociacijos su natūralumu labai organiškai nulėmė tai, jog prisidėti prie kolekcijos kūrimo pasiūlėme būtent Jurgitai. Ji - moteriška, šilta ir brandi asmenybė - šie bruožai puikiai atliepia savybes, apie kurias galvojant gimsta „Sauths“ gaminiai“, - apie bendradarbiavimo idėjos gimimą pasakoja prekės ženklo įkūrėjai. „Mūsų prekės ženklo filosofijos pagrindas - kelionės: ne tik po įvairias šalis, bet ir per gyvenimą. Jurgita puikiai atspindi gyvenimą kaip kelionę, spinduliuodama šypseną, laisvę ir harmoniją“, - teigė jie.Jurgitai Jurkutei-Širvaitei ši kolekcija - pirmas bandymas prisiliesti prie drabužių dizaino, jų kūrimo proceso. „Mane labiausiai sužavėjo trys dalykai: pirma – tai, jog visi rūbai gaminami Lietuvoje. Antra - pasirinktas audinys, kadangi lietuviškas linas man labai artimas nuo pat vaikystės. Aš, galima sakyti, su juo užaugau. Mano tėtis ilgą laiką dirbo lino fabrike, o mama vis dar dirba didelėje lino produktus gaminančioje įmonėje Plungėje, tad puikiai jaučiu šį audinį ir žinau, koks netikėtas ir originalus jis gali būti. Trečia - man buvo suteikta galimybė prisidėti prie drabužių dizaino kūrimo. Būti tik modeliu - ne man, svarbu buvo įdėti dalį savo širdies ir pozityvių minčių. Esu tikra, jog, įsigijusios vieną ar kitą gaminį, moterys pajus tą teigiamą energiją, nusišypsos sau, o tada ir likęs pasaulis šypsosis joms.“

Ši kolekcija išsiskiria gaminių įvairove bei universalumu - ją sudaro ne tik minimalistinėmis detalėmis dekoruotos suknelės, bet ir elegantiškos, subtilios palaidinės, šortai. „Sauths“ by Jurgita Jurkutė kolekcijos gaminius galima bus įsigyti www.sauths.lt elektroninėje parduotuvėje bei partnerių prekybos vietose.

 

Komentarai

Stilius

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Naujagimis vaikas gali matyti žalią ir raudoną spalvas, tačiau nemato mėlynos.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai