Išvaizdai kenkiantys įpročiai

Kiekviena moteris turi savų įpročių. Kai kurie iš jų gali atrodyti visai nekaltučiai ir priimtini, tačiau iš tiesų labai kenkti jos išvaizdai (beje, žalingi įpročiai – tai ne tik rūkymas ir alkoholinių gėrimų vartojimas, nors, žinoma, prisideda ir jie).

Negalima skaityti gulint

Kaip dažnai mus vaikystėje bardavo už tai, kad gulėdamos lovoje skaitydavome kokią nors įdomią ir mums labai patikusią knygą... Mus gąsdindavo, kad susigadinsime regėjimą, kad visą likusį gyvenimą turėsime nešioti akinius (dabar, kai „akiniuočių“ tiek daug, ir tai netgi madinga, tokie gąsdinimai verčia nusišypsoti). Tačiau raukšlės ant kaklo nepuošia nė vienos dailiosios lyties atstovės... Kai galva stipriai palenkta į priekį, plonytė ir švelni kaklo oda susiraukšlėja. Jeigu gulėdama skaitai nuolat, amžių, žiūrint į kaklą, nuspėti bus nesunku. Perspektyvos nedžiugins – turėsi vilkėti rūbus aukštu kaklu arba apsirišti skarelę (kaklui, kitaip nei veidui, botokso injekcijos nerekomenduojamos).

Negalima raukytis

Mimikos raukšlyčių gali atsirasti jau paauglystėje. Kad atsikratytum įpročio raukytis, būtina griežtai kontroliuoti savo veidą, ypač tada, kai emocijos viduje virte verda. Tai, žinoma, nėra taip jau paprasta, tačiau jeigu esi tvirto charakterio, labai norint viskas yra įmanoma. Jeigu esi labai turtinga ir tingi, gali naudoti ankščiau minėtas botokso injekcijas (tada ir norėdama negalėsi suraukti kaktos).

Negalima kramtyti nagų

Dėl onichofagijos (būtent taip vadinamas šis žalingas įprotis) kenčia maždaug trečdalis vaikų nuo 7 iki 10 metų, tačiau ne taip jau retai nagus kramto ir suaugusieji. Daugelis gydytojų šį įprotį yra linkę laikyti liga. Tokie žmonės yra linkę į depresiją, visada dėl ko nors susirūpinę, neramūs. Jie pagalbos turėtų ieškoti pas psichoanalitiką – paprastai kelių seansų užtenka, kad problema būtų išspręsta. Merginoms ir jaunoms moterims šio įpročio atsikratyti pavyksta pradėjus lankytis pas manikiūrininkę (akrilinių arba gelinių nagų juk nepagrauši).

2 psl. »

Komentarai (5)

19 2012-04-23 16:27
man savaime kartais gaunasi kad susiraukiu, ir lupas kramtau :))
Pompeja 2012-03-07 18:28
Dėl skaitymo gulint man taip pat buvo naujiena :) Na, o visa kita, daug maž žinoma
delfina 2012-03-07 17:52
Ko jau ko, bet kojų tiesiog negaliu nekryžiuoti. Savaime pačios susikryžiuoja :)
Mau 2012-03-07 13:46
O aš rimtai visada maniau, kad gulint negalima skaityti tik dėl regėjimo
Galija 2012-03-07 10:00
Raukausi ir raukysiuosi :) man mimikos raukšlės lūpų kampučiuose gražu

Kūnui

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Vaikai pradeda sapnuoti dar prieš gimimą.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai