Ištikimybė pagal zodiako ženklą

Tikėti horoskopais ar ne – kiekvieno asmeninis pasirinkimas, tačiau pasiskaitinėti ir paieškoti atitikimų tikriausiai įdomu beveik visiems. Taigi šį kartą apie tai, kaip ištikimybę vertina skirtingi zodiako ženklai.

Avinas: jei “pavadėlis” pakankamai ilgas ir nelabai kontroliuojamas, vargu ar avinas sugebės atsispirti pagundai. Kartais jis būna neištikimas vien tam, kad turėtų galimybę pasigirti savo “žygdarbiu”. Tačiau jeigu neištikima bus antroji avino pusė, kerštui jis gali pasitelkti žiauriausius metodus.

Jautis: jis iš prigimties nėra žaidėjas, labiau vertina šeimą, nei linksmybes, todėl į šoną dažniausiai nesuka. Partnerio ištikimybė ir patikimumas jaučiui labai svarbus, todėl ir pats jis stengiasi elgtis sąžiningai.

Dvyniai: seniai žinoma, kad dvyniai – dviveidžiai ir gyvena nuolatinėmis permainomis, taigi nieko keisto, kad nesugeba atsispirti pagundoms. Deja, neištikimybę jiems sunku paslėpti, o blogiausia tai, kad naujus partnerius jie dažniausiai pasirenka iš savo draugų ar pažįstamų rato.

Vėžys: jei santykiuose juntama trintis ir viskas klostosi ne taip gerai, kaip norėtųsi, vėžys paguodos ir nusiraminimo pradeda ieškoti pašalyje. Kitaip tariant, jis tai daro ne iš piktos valios, o tiesiog bandymas gelbėti pats save, nes kitais būdais išspręsti problemų nemoka.

Liūtas: jis pernelyg išdidus, kad leistų sau būti neištikimu. Nejaugi liūtas galėtų išsirinkti netinkamą partnerį? Jei ir galėtų, tai vargu ar tai pripažintų, o neištikimybė – tai vienas iš ženklų, kad partneris nėra tinkamas. Kad liūtas pasuktų į kairę, santykiuose turi iškilti tikrai rimtų nesklandumų.

2 psl. »

Komentarai (60)

Vygandas 2020-11-13 08:30
Mano zodijakas zuvis o mano partnerės vandenis ar mums lemta buti kartu
... 2013-10-05 22:09
Mano zodiako zenklas oziaragis,o vyro liutas,abiems pasake teisingai!:-)
saulys 2013-04-22 13:33
Saulys - Tiesa :) [bet daugiau vyrams]
Jautis - tiesa
Vandenis- tiesa
p.s. skorpionas - nei kiek i sauli nepanasu
Ausra 2013-03-10 16:16
Ka parase apie skorpionus tikra teisybe.Meileje kaip ir kare visi budai pateisinami.Myleti tai myleti,nekesti tai is sirdies.Gal kiek ir egoistiska, bet tai tiesa.
Katrina 2013-01-16 19:42
Zuvys-tai super,tikra tiesa!:)
alina 2013-01-16 19:05
del oziaragio tai tikra teisybe.
beta 2013-01-06 16:04
labai blogai parasyta po svarstykliu zenklu gimusiems...taip nera...esu svarstykles,suns metais gimusi ir noriu buti istikima vienam seimininkui,kaip suo...vertinu seima,patikimuma ir is antros puses...vyrai buna istikimi,kai sekso jau nebereikia..
Ingridute 2013-01-03 02:37
Gal ir yra tiesos apie dvynius, bet ne apie visus. Mes seimoje esame trys dvyniai, visi pagal charakterius skirtingi. Bet istikimybes netoleruojame. Nei vienas nenorime buti isduoti ir kitu neisduodame. Tas pats, kad dabar sakytumem, kad Lietuvoje yra nusigere visi zmones. O is ju koki 85 procentai, kad zmones isvis negeria alkocholio. Taip yra neteisinga apie visus manyti.
nijole 2012-12-27 21:28
tikra teisybe, aš tai patyriau , nes pati jautis esu, ir pragyvenau su vyru jau 30metu,
miau 2012-12-11 15:56
zodiako zenklas zuvys gal ir turi savo trukumu, bet meile yra sventas dalykas! neisivaizduoju gero sekso su kitu zmogum, kai turi antraja puse ir ja be galo myli. Esu tikrai istikima mergina ir nesuvokiu kaip galima eiti y kaire be sazines grauzaties, o kam eiti jei paskui ir paciam bloga ir kita skaudini. :) tiesiog nematau tam prasmes ir mane skaudina kaikuriu zmoniu lengvabudiskumas. Juk jei issirinkai viena, turi but su juo laiminga. O jei nelaiminga reiskia laikas skyryboms. :)

Horoskopai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Vaikai pradeda sapnuoti dar prieš gimimą.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai