Inga Valinskienė apie savo vyrą: „Jis yra diktatorius“

Arūną ir Inga Valinskus neabejotinai galima vadinti viena tvirčiausių ir populiariausių Lietuvos pramogų pasaulio porų. Nors apie juos nuolat girdima įvairių apkalbų, žurnalistai sutuoktinius skyrė ne vieną kartą, tačiau visų pavyduolių nelaimei jie kartu ir netrukus švęs santuokos trisdešimtmetį.

Atvirame interviu TV3 gyvenimo gyvenimo būdo laidai „Raudonas kilimas“ garsi pora prisipažino, kad apie juos apkalbų būta įvairių, o ir gyvenime buvo visko, tačiau dabar jų santykiai tvirti kaip niekada. „Man nereikia taškytis dėl tų visų dalykų, ką neretai jaunos šeimos prisišneka, prisidirba, prisižaidžia, nes jie per mažai pažįsta vienas kitą. Jie dar tik pradeda kurti savo bendrą būtį ir labai didelė dalis jos nesukuria, nes išsiskiria gerokai anksčiau“, – kalbėjo Arūnas.

Jam antrino ir Inga, tačiau moteris prisipažino, kad su tokia stipria asmenybe, kaip Arūnas, gyventi nėra lengva. Dar daugiau, moteris atskleidė itin asmeninių faktų iš bendro poros santuokinio gyvenimo.

„Jis yra diktatorius. Nei jis pats tą slepia, nei aš to gėdijuosi ar slepiu. Ta diktatūra užknisa! Kodėl kažkas turi nuolat minkyti, spardyti, aiškinti, ką turi daryti, ko neturi. Bet kai pagalvoji iš kitos pusės, kiek yra daug dainininkių moterų, kurios man pavydi tokio spardytojo, stūmėjo“, – juokdamasi laidoje atviravo I. Valinskienė.

Dainininkė atskleidė, kad viena gražiausių jos vyro dovanų – jos 50-mečio proga surengti koncertai Lietuvos arenose. Šių koncertų paklausyti susirinko pilnos salės gerbėjų. Gyvenimo būdo laidoje Inga sakė, kad jei ne jos vyras, šio turo net nebūtų.

Išskirtiniame interviu A. Valinskas prisipažino, kad Inga yra ne tik jo gyvenimo moteris, bet ir geriausia investicija: „Tai yra moteris, su kuria mes gyvename, turime nuostabius vaikus, fantastiškus namus. Aš esu laimingas su šia moterimi, nes aš ją myliu. Geriausia investicija į moterį – vyriška meilė. Ji tavo gyvenimo bankas. Tik reikia, kad būtų nepadirbti jausmai, nes į banką padirbtų pinigų irgi nenuneši.“

„Raudonas kilimas“ – kiekvieną sekmadienį 18 val. per TV3!
 

Komentarai

Žmonės

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Korėjoje į vaiko amžių įskaičiuojami tie 9 mėnesiai, kuriuos jis praleido motinos įsčiose, todėl korėjiečiams visada metais daugiau, nei jų bendraamžiams iš kitų šalių.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai