Indrė Kvedarienė vėl kaltinama plagiatu (foto)

„Delpozo“ mados namų suknelė, Indrės Kvedarienės suknelė ir Indrė Kvedarienė (Martyno Švobos nuotr.)

Vos pasirodžius pirmosioms Indrės Kvedarienės naujausios kolekcijos „Aksominis ruduo“ nuotraukoms moteris vėl kaltinama plagiatu. Šįkart dėmesingi mados mylėtojai netruko pastebėti, kad naujieji kolekcijos modeliai išskirtinai panašūs į ispanų dizainerio Adolfo Domínguez darbus, o persikine bangele papuošta suknutė - į mados namų „Delpozo“ dar vasarą pristatytą darbą.

Adolfo Domínguez ir Indrės Kvedarienės darbai

Lietuvos mada besidomintys puikiai prisimena Indrės Kvedarienės kūrybą nuolat lydinčius skandalus. Teigiama, kad moters vizite kortele tapęs angeliukas yra „Collines de provance“ kvapiojo akmenėlio bareljefo kopija, modelį Solveigą Mykolaitytę dizainerė papuošė Christian Siriano citrininio kostiumėlio analogu, o prieš metus plačiai nuskambėjo Indrės Kvedarienės bei „Sportmax“ kolekcijų panašumai.

„Turbūt žodis „talentinga“ jau turėtų išnykti prie tekstų apie šią „dizainerę“... Juk visų kitų drabužių kopijų (analogų) pilnas internetas - nieko stulbinančio ir įdomaus. O vienintelis įdomus modelis vėl gi - kopija. Tiesa, I. Kvedarienė  Lietuvos madoje bando įvesti naują terminą - idėjos išgryninimas. Jau nebelieka kopijų ir plagiatų. Yra tik idėjos gryninimas“, - laiške teigė prisistatyti nepanorusi mados mylėtoja.

Pati Indrė Kvedarienė, pristatydama naująją kolekciją, iš tiesų kalbėjo apie „idėjų išgryninimą“: „Išgrynintos idėjos, kokybė ir originalumas – mano moto“, - teigė ji.

Komentarai

Stilius

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Ketvirtadalis identiškų dvynių yra veidrodiniai dvyniai. Jų plaukai krenta į skirtingas puses, jie turi veidrodinio tipo pirštų antspaudus ir jeigu vienas yra dešiniarankis, tai kitas – kairiarankis. Tačiau identiški dvyniai turi beveik vienodus protinius sugebėjimus. Tokie dvyniai dalinasi 100% DNR.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai