Ieškote smagių būdų paskelbti apie nėštumą? Štai 10 idėjų, kurios tikrai suveiks!

Pampers pataria: paslaptis, kurią nešiojotės su savimi tuojau pasirodys tikrąja to žodžio prasme. Pateikiame 10 gudrių idėjų, kaip paskelbti apie nėštumą pasitelkiant atvirutes, kurios įkvėps jus ir jūsų partnerį.

1. Linksmoji echoskopija

Nuskenuokite pirmąją nėštumo echoskopijos nuotrauką ir atspausdinkite tuziną kopijų kaip foną savo paskelbimo apie nėštumą atvirutėms. Išsaugokite nuotrauką atvirutės dydžio formatu ir pridėkite prierašą „Jau greitai“ viršutiniame dešiniajame atvirutės kampe kartu su apytiksle kūdikio gimimo data.

2. Pozityviai nusiteikę
Suraskite tą nuotrauką, kur užfiksavote pozityvius nėštumo testo rodmenis (nagi, mes žinome, kad tokią nuotrauką turite) ir paverskite ją skaitmenine atvirute. Leiskite paveikslėliui kalbėti už save, bet pasiruoškite būti užpulti skambučių, žinučių ir el. laiškų.

3. Bandelė orkaitėje
Padėkite mėsainio bandelę orkaitės viduryje ir nufotografuokite. Įkomponuokite nuotrauką į jau iš anksto pasiruoštą atvirutę ir išsiųskite savo draugams ir šeimai internetu.

4. Vyresnieji vaikai į pagalbą
Aprenkite savo vyresnįjį vaiką marškinėliais su užrašu „vyresnysis brolis“ ar „vyresnioji sesuo“ ir nufotografuokite. Atspausdinkite ją ir išsiųskite savo mylimiesiems kartu su prisegtu rašteliu su kūdikio gimimo data.

5. Išbalinkite kreida
Nusipirkite mažą nebrangią lentą, skirtą rašyti kreida ir nupieškite strėlę, nukreiptą žemyn kartu su kūdikio apytiksle gimimo data. Tegu jūsų partneris nufotografuoja jus laikančią lentą ties jūsų kūno viduriu. Nukopijuokite ir išsiųskite.

6. Vieta užimta!
Ant žolės pastatykite tris kėdes – vieną sau, vieną savo partneriui ir mažesnę savo būsimam vaikeliui. Nustatykite fotoaparato laikmatį, atsisėskite ir nusišypsokite. Žinutė bus aiški, taigi giminaičiai ir draugai atvyks pasveikinti jūsų asmeniškai.

7. Išsiųskite paštu
Apriškite savo didėjantį pilvuką gražiu kaspinu, nufotografuokite ir išsiųskite paštu savo šeimai ir draugams.

8. Su gimtadieniu!
Išsiųskite kvietimą į gimtadienį internetu savo mylimiesiems, bet neišduokite per daug, kad jie turėtų paieškoti detalesnės informacijos paspaudę pakvietimo nuorodą.
Pačiame kvietime paprašykite, kad jie švęstų jūsų būsimo kūdikėlio gimtadienį kartu su jumis ir jūsų partneriu, kadangi jūs tuo metu greičiausiai sveikinsite naująjį atvykėlį.

9. Ak, be to...
Parašykite savo mėgstamiausiems žmonėms ir apsimeskite, kad jūs tiesiog kalbate apie kasdienius įvykius. Laiško gale įterpkite post scriptum, kuriame parašyta: „Mes laukiame vaikelio [įrašykite datą]“.

10. Pasiruoškite priartinimui
Pasidarykite netikrą žurnalo viršelį su savo nuotrauka ir kūdikėliu pilve pačiame centre. Straipsnių antraštės turėtų atskleisti daugiau detalių apie jūsų nėštumą, tokių kaip vaikelio gimimo data, maisto troškimas ir kūdikio lytis (jei jau žinote). Išsiųskite tai paštu ir laukite pasveikinimų.

Šaltinis: pampers.com

Komentarai

Pastojimas ir nėštumas

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Į plastiką, iš kurio daromos LEGO detalės, dedama speciali medžiaga, kuri darant rentgeną šviečia ryškiau, kad būtų lengviau detalę aptikti, jei vaikas ją prarytų.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai