Ideali moteris kiekvienam Zodiako ženklui

Jaučiui svarbiausia, kad jo moteris būtų protinga, o štai Liūtas pirmiausiai įvertins jos išvaizdą – juk tokio žvėries dama turi būti tikra karalienė! Tikite astrologija? Tuomet jums bus įdomu paskaityti, koks jūsų simpatijos idealas.
 
AVINAS
 
Ryžtingasis audringo temperamento Avinas atkreips dėmesį tik į savimi pasitikinčią moterį, su kuria galės sudaryti labai stiprią komandą, kuriai, žinoma, vadovaus jis. Silpnos asmenybės tikrai ne jam, o ir išbūti šalia tokio vyro drovuolei vargu ar pavyktų. Kai Avinas ką nors siūlo, geriau jau nerodyti savo pesimistiško nusiteikimo ir juo labiau nezirzti, kad jums per sunku. Avino moteris visuomet turi būti pasitempusi, švytinti, o tokios visuomet yra apsuptos aplinkinių dėmesio. Tai – puikus pretekstas Avinui pačiam pasitempti ir pakovoti už savo moters dėmesį.
 
Nepamirškite, kad Avinas gali būti itin agresyvus, linkęs dominuoti ir siaubingai pavydus. Norite su juo išsiskirti? Duokite jam aiškiai suprasti, kad nesileisite jo kontroliuojama ir kad gyvenate pagal savo taisykles, o jo patarimai jums visai nereikalingi. Dar vienas dalykas, kuris Aviną tiesiog pribaigtų – tai buvimas antroje vietoje. Parodysite, kad už jį turite svarbesnių reikalų, ir greičiausiai galėsite atsisveikinti.
 
JAUTIS
 
Šalia Jaučio naivia kvailele geriau neapsimetinėti. Tokių moterų jis tiesiog negali pakęsti. Protas – svarbiausia jo damos savybė, o jei dar mokėsite elgtis su pinigais... Jautis vertina gebėjimą planuoti savo laiką ir energingumą, kurio jam pačiam šiek tiek trūksta, todėl jei įtikinsite, kad esate karjeros aukštumų siekiantis moteris, dar spėjanti ir namus apsikuopti bei pasilinksminti – jis liks sužavėtas.

2 psl. »
Šaltinis: Grožio guru

Komentarai

Horoskopai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Ar žinojote, kad suaugęs žmogus turi 206 kaulus, o vaikas – 300 (kai jie auga, kai kurie kaulai susijungia į vieną)

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai