Horoskopas 2012 metams

2012-ieji – Merkurijaus globojami Drakono metai. Tai reiškia, kad sėkmė šypsosis versliems, aktyviems, sumaniems ir išsiugdžiusiems teisingumo jausmą žmonėms.

Svarbiausios asmens savybės šiais metais – optimizmas, entuziazmas ir gebėjimas nardyti informacijos sraute lyg žuviai vandenyje. Stenkitės visą laiką būti „ant bangos“, nepramiegokite likimo dovanojamų galimybių ir svarbių akimirkų.

Sveikintini sandoriai ir naudingos informacijos mainai, tačiau venkite apkalbų. Tik teisingi faktai duos naudos. Jei paleisite nepatikrintą gandą, susigadinsite reputaciją.

Kalbant apie meilę – daugeliui bus svarbiau jos sulaukti iš kitų, o ne dovanoti patiems. Kai kurie iškeis šį jausmą į materialines gėrybes, t. y. už suteiktą paslaugą ir gerumą tikėsis tokio atlygio, kurį galima pačiupinėti. Žinoma, tai nieko baisaus – juk šie metai dosniai atlygins už bet kokias jūsų pastangas.

Šeimyniniame gyvenime didelių pokyčių būti neturėtų. Kiekvienas šeimos narys greičiausiai stengsis bent kažkuo prisidėti prie bendros laimės ir gerovės, pagerinti ar išlaikyti esamą materialinę padėtį.

Gaila, tačiau apie visišką stabilumą galima tik pasvajoti. Politinėje arenoje atsiras naujų lyderių, priimsiančių kartais visiškai paradoksalius sprendimus, atnešiančius paprastų žmonių nepageidaujamų permainų.

2012 11 13 Pietų pusrutulyje įvyksiantis visiškas užtemimas atneš potvynius ir kitus stichinius bei antropologinius kataklizmus. Labiausiai klius Pietų Amerikai, Australijai, Naujajai Zelandijai, Ramiojo vandenyno saloms.

Kalbos apie pasaulio pabaigą smarkiai išpūstos, tačiau ypatingo planetų išsidėstymo 2012 12 21 paneigti negalima: viena linija išsidėstys ne tik Saturnas, Jupiteris, Marsas ir Žemė, bet ir kitų galaktikų planetos, tad galima tik spėti, jog visų mūsų laukia svarbios permainos, vertybių pervertinimas.

2 psl. »

Komentarai (3)

sandra 2013-07-20 15:29
saulys
Geras 2011-12-15 19:43
http://www.youtube.com/watch?v=XHwuVv92-HM&feature=channel_video_title Horoskopai
kamile 2011-11-21 11:59
meme

Horoskopai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Japonijoje, dviračių statymo vietose, būna pastatyti du ženklai. Viename iš jų nupiešti tvarkingai surikiuoti dviračiai ir užrašyta "Taip dviračius stato geri vaikai", o kitame ženkle galima išvysti padrikai sustatytus dviračius ir užrašą "Taip geri vaikai dviračių nestato".

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai