Gyvūnų gerovės tarnybos „Pifas“ globotinis Mairūnas ieško namų

Ar jums patinka džiugus amsėjimas, uolus uodegos vizginimas ir tikra draugystė? Ar mėgstate ilgus pasivaikčiojimus, lazdos ar kamuolio svaidymą ir aktyvų laisvalaikį gryname ore? Ar esate pasirengę į savo namus pasikviesti žavuolį Mairūną?

Bičiuliai iš gyvūnų gerovės tarnybos „Pifas“ kviečia susipažinti su šuneliu Mairūnu, kuris ieško namų, glogos ir mylinčių šeimininkų.
Visi gyvūnų gerovės tarnybos „Pifas“ globotiniai patikrinti veterinaro, neturi parazitų yra paskiepyti, sterilizuoti/ kastruoti bei ženklinti mikrochemomis.
Jeigu neturite galimybės auginti šuniuko, tai kviečiame pasidalinti informacija su visais, kurių namus Mairūnas galėtų pripildyti laimės!

Apie Mairūną...

Amžius: 2 m.
Lytis: patinas
Išskirtiniai bruožai: labai energingas
„Pifas“ globoje esu nuo:: 2014-03-25
Aš laikinai gyvenu: Kaunas - AnykščiaiMairūnas ypatingas šunelis. Ištvermingas tiek ilgiems žygiams gamtoje, tiek liks patenkintas ir trumpu smagiu pasivaikščiojimu po miestą su pavadėliu. Paleistas miške susiranda įvairiausių linksmybių, tačiau nuo žmogaus toli nebėga. Na o jei Mairūnui pasiūlysite pažaisti mėtydami pagalius, kamuoliukus ar užsiimsite kitais žaidimais, amžinai pelnysite jo visą meilę ir atsidavimą. Kadangi jis ypatingai vertina užsiėmimus su žmogumi, be galo noriai (ir greitai) mokosi įvairių komandų. Be to, jis labai drausmingas šuo ir ypatingai emocionalus. Taip, kaip katės moka murkti, kai joms malonu, Mairūnas dūsauja ir dejuoja garsiai ir išraiškingai. Na o jei šunelis nekantrauja ar tiesiog džiūgauja, tai išreiškia labai juokingai, bet neįkyriai verkšlendamas.


Norėdami į savo šeimą priimti Mairūną turėtumėte apmąstyti, ar jums tikrai reikia augintinio, ar turėsite pakankamai laiko, lėšų, atsakomybės keturkojo draugo priežiūrai. Kviečiame paskaityti straipsnį, kuris jums padės priimti sąmoningą ir teisingą sprendimą: http://www.pifas.org/lt/svietimas/

Susipažinti su gyvūno įsigijimo tvarka galite čia: http://www.pifas.org/lt/globotiniai/gyvuno-isigijimo-tvarka/

Norėdami padėti gyvūnų gerovės tarnybos „Pifas“ globotiniams ar į savo šeimą priimti kitą augintinį apsilankykite:
www.pifas.org
 

Komentarai

Šeima ir laisvalaikis

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Ar žinojote, kad suaugęs žmogus turi 206 kaulus, o vaikas – 300 (kai jie auga, kai kurie kaulai susijungia į vieną)

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai