Gyvenimas kartu: pirmųjų metų krizė

Dauguma merginų svajoja apie romantišką bendrą gyvenimą kartu, tarsi po vestuvių visos jų gyvenimo problemos stebuklingai išnyks, kiekviena diena prasidės saldžiu bučiniu, o vakarai baigsis romantiškomis vakarienėmis prie žvakių šviesos ir taurės vyno.

Svajonės pildosi... Greičiausiai pirmuosius kelis mėnesius būtent taip ir gyvensi. Tačiau laikas bėga... Jūs nebebėgate į miegamąjį kiekvieną laisvą minutę, o ir nelyginti vyro marškiniai ar ne vietoje paliktos kojinės pradeda erzinti. Tai – pirmųjų metų santuokos krizė.

“Aš tekėjau tikrai ne už šio žmogaus!” - ką gi dar galvoti jaunai merginai, kuomet ji netikėtai pastebi, kaip keičiasi jos pačios jausmai mylimam vyrui? Vis dažniau norisi pabėgti su draugėmis ar pas mamą, tiesiog atsipalaiduoti ar pasilinksminti mieste, negalvojant apie visus buitinius rūpesčius, kurie laukia namuose. O mylimasis su kiekviena diena tampa vis labiau nuspėjamas ar net nuobodus. Ir vieną dieną ji supranta, kad ją erzina beveik viskas: kaip jis sėdi, kaip valgo, kokiu tonu kalba, kuo užsiima vakarais ir t.t.

O baisiausia tai, kad vyras iš tiesų pasikeitė! Anksčiau jis dovanodavo gėles be jokios svarbios progos, žarstydavo komplimentus, nuolatos juokaudavo... O dabar paniuręs slankioja po namus, drįsta priekaištauti, o kartais aplamai pradeda tave ignoruoti... Manai, kad visų jūsų problemų šaltinis slypi būtent vyro elgesyje? O pabandyk į viską pažiūrėti iš šalies. Juk lygiai taip pat pasikeitei ir tu pati!

Prieš pradedant svaidytis kaltinimais ir įžeidinėjimais, pasiimk sau 3 dienų atostogas, kad galėtum viską gerai apgalvoti. O pamąstyti tikrai yra apie ką: prisimink, kaip elgdavaisi draugystės pradžioje ir ko sulaukdavai iš savo vyro, susirašyk, kas konkrečiai tavęs netenkina dabartinėje situacijoje, ko tu tikiesi ir ką galėtum padaryti iš savo pusės.

2 psl. »

Komentarai (5)

saulens 2014-01-17 15:51
kaip nustate mokslininkai meile trunka 2 metus 6 men. 3 dienas reikia pries tai kazkuriam ,kur nors menesiui pasislepti ir poto vel viskas is naujo :)
Saimone 2012-06-16 12:31
Kartais paivairinti gyvenima, apsikeisti pareigomis. Nevarginti vien tik moters su valgio gaminimu, kambariu tvarkymo ir t.t... Jei matai mylimaja pavargusia ne nuotaikoje, isleisk ja porai valadu pasiganyti:) o tu per ta laika paruosk vakariene padovanok kad ir maza smulkmena jug ja nustebins pakels nuotaika:)Ar atvirksciai... Turime lepinti vienas kita, padeti jei yra sunku, lovoje neatsukti vienas kitam nugaru be silto bucinuko be grazaus zodzio:)Pradekime stebinti vienas kita;)
Saimone 2012-06-16 12:24
As pritariu, kartais nereikia net santuokos, kad iki tiek prieitumem.Uztenka ilgos draugystes, gyvenimo kartu ir gyvenimisku problemu bei isukiu.As manau kad ir isvykusi kelioms dienoms pagalvoti, atsipalaiduoti nuo visos rutinos, tu gryzusi busi laiminga, pasiilgusi mylimojo, supratusi viska kas blogai ir t.t...Bet visa tai pasikartos, tu vel pradesi juastis taip kaip pries isvykstant. Tai net nezinau koki zmogus sprendima gali daryti, kaip viska keisti.Tiesiog reikia patiems pasistengti.
vestai 2012-06-12 18:45
nesutinku su jumis. Pirmaisiais metais tikrai pamatai savo antrąją pusę visai kitoje šviesoje.
Vesta 2012-06-12 18:03
Čia dar ne krizė. Krizė - kai žmona laukiasi arba pagimdo

Suaugusiųjų santykiai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Kiekvieną minutę gimsta apie 200 vaikų. Daugiausiai vaikų gimsta liepos mėnesį.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai