Grožio astrologija: kada geriausia kirptis plaukus?

Plaukai turi savo atmintį, jie dalyvauja visuose įvykiuose, kurie vyksta tavo gyvenime, jie, kaip ir visas tavo organizmas, reaguoja į pokyčius: kai tau liūdna – jie praranda savo žvilgesį, kai sergi – sausėja ir lūžinėja, kai patiri didžiulį stresą – ima slinkti. Lygiai taip pat plaukus veikia ir išoriniai dirgikliai, pavyzdžiui mėnulio fazės ir ciklai. Būtent apie tai šį kartą ir norime pakalbėti: kaip pasirinkti tinkamiausią dieną kirpimuisi, atsižvelgiant į mėnulio fazes.

Sakoma, kad nusikirpus plaukus, nusikerpi ir visas problemas. Netgi tos merginos, kurios stengiasi užsiauginti kuo ilgesnes kasas, turėtų reguliariai pakirpti plaukų galiukus, nes būtent juose kaupiasi neigiama energija, gadinanti tau gyvenimą ir neleidžianti judėti į priekį. Tik prisimink, kad pačiai kirpti savo plaukų jokiu būdu negalima! Taip tu neatsikratai neigiamos energijos, o vėl ją sugeri, taigi gaunasi užburtas ratas. Į svetimas rankas tavo neigiama energija nepereina, taigi ji tiesiog nukrenta ant žemės kartu su plaukais.

Tradiciškai manoma, kad geriausias laikas kirpimuisi – priešpilnis. Tai tikra tiesa, nes plaukai šiuo periodu nuostabiai “sugula”, greitai auga ir mažiau slenka. Tačiau renkantis kirpimosi dieną, reikėtų atkreipti dėmesį ne tik į mėnulio fazę, bet ir į jo padėtį Zodiako ženkluose.

Pats palankiausias laikas keisti šukuoseną – kuomet mėnulis būna Liūto ženkle. Tu pati būsi geros nuotaikos ir tiek kirpimas, tiek plaukų dažymas seksis kuo puikiausiai. Dar viena labai sėkminga diena – kuomet mėnulis būna Mergelės ženkle. Šią dieną daryta šukuosena ilgą laiką išlaiko savo formą. Be to, tu būsi “atspari” norui eksperimentuoti, taigi bent jau neišeisi iš kirpyklos su šukuosena, dėl kurios sekančią dieną reikėtų gailėtis. Žinoma, jei nori kardinaliai pasikeisti – tuomet pokyčiams ši diena tikrai ne pati tinkamiausia.

2 psl. »

Komentarai (6)

lian 2020-02-21 15:12
o ka daryt plonu plauku savininkem .pacio plauko nepastorinsi
to Viktorija 2012-09-10 11:56
pritariu
erika 2012-09-01 22:03
valgyk sveikiau,maziau nervu ir visa kita tai netik plaukai sustos slinke ir atitinkama prieziura nebus jokiu bedu.as asmeniskai naudoju sampuna tik nuo slinkimo ir jokiu bedu,tikrai padeda+plauku kauke,ir kuo maziau karstu dziovintuvu,tas irgi negerai.nemanau kad pagal menuli ten kazkas keisis,as manau tai tik kvaili prietarai,aisku kas kam.
c zx 2012-08-28 14:54
m,xd,,mjc
Viktorija 2012-08-21 14:46
aš pasiekiau maksimalų savo plaukų ilgį - kerpu ar nekerpu, ilgesni nuo to neauga :)
Stasei 2012-08-17 18:33
ir aš tokį dalyką girdėjau, bet, kad ir kaip kerpu, poveikio nepajuntu

Plaukams

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Korėjoje į vaiko amžių įskaičiuojami tie 9 mėnesiai, kuriuos jis praleido motinos įsčiose, todėl korėjiečiams visada metais daugiau, nei jų bendraamžiams iš kitų šalių.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai