Geriausios priemonės vaikams nuo gripo ir peršalimo

@ Pixabay

Niekam nėra paslaptis, kad per daug vaistų – nesveika. Štai kodėl vos pasireiškus pirmiesiems ligos simptomams mamos skuba gydyti vaikučių švelniais ir saugiais gydymo metodais.
 
Ir nors naminiai vaistai retai kada suveikia akimirksniu, jie ženkliai palengvina ligos simptomus ir leidžia mažyliui nors ir lėtai, bet užtikrintai pasveikti.
 
Ramybė ir poilsis (bet kokio amžiaus vaikams)
 
Su liga kovojančiam organizmui reikia energijos, kad įveiktų infekciją. Poilsis sergant reikalingas ir vaikams, ir suaugusiesiems. Kai vaikas ilsisi, jis sveiksta.
 
Įrodyta, kad stresas daro įtaką ligos eigai. Jei vaikas jaučia spaudimą, jei namuose, mokykloje ar darželyje susiklostė nemaloni situacija, dažnai būtent poilsis ir komfortas užtikrina, kad jis pasveiks greičiau.
 
Viskas, ko jums reikės – patogios vietos, kur vaikas galėtų ramiai pasėdėti ar pagulėti, ir įdomaus, bet nevarginančio užsiėmimo.
 
Leiskite vaikui pažiūrėti filmų ar įdomią televizijos programą, šiek tiek pailginkite laiką, kurį jis gali skirti tokiom pramogom. Jei mažylis mėgsta piešti – nupirkite naują piešimo sąsiuvinį, kreidelių, flomasterių. Puikiai tiks stalo žaidimai, dėlionės.
 
Be abejo, lova – ne vienintelė vieta, kur galima ilsėtis. Kartais labai teigiamai suveikia ir aplinkos pakeitimas. Jei oras geras, o vaiko temperatūra nepakilusi, būtinai išeikite pasivaikščioti.
 
Jei jums vis tiek atrodo, kad ligoniukas turėtų ilsėtis lovoje, pamėginkite joje sukurti žaidimams tinkamą aplinką: pastatykite prie jos staliuką, kur vaikas galėtų susidėti žaisliukus, pakabinkite virš lovos paklodę-baldakimą (galite apipurkšti vandeniu su keliais lašais eukaliptų eterinio aliejaus – toks improvizuotas baldakimas drėkins orą ir palengvins kvėpavimą), pridėkite spalvotų pagalvėlių, kad vaikas galėtų patogiau įsitaisyti.

2 psl. »

Komentarai

Vaikų sveikata

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Naujagimis vaikas gali matyti žalią ir raudoną spalvas, tačiau nemato mėlynos.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai