Garsios mamos ir tėčiai skatina žaisti kartu su vaikais

Žymios šeimos pramogaudamos nuotykių parke rodė pavyzdį, kad ir būnant labai užimtiems – savo šeimai ir vaikams rasti laiko nėra sunku ir netgi būtina.

Sekmadienio popietę Renata Voitechovskaja – Norvilienė su Deiviu Norvilu ir vaikais smagiai čiaužė lynais, įveikinėjo įvairias rungtis kartu. Prie jų prisidėjo Laura Imbrasienė su gausia šeimyna, taip pat Vaida Genytė, Jurga Šeduikytė ir Viktoras Diawara su šeimomis.

Nuotykių parkai UNO Parks organizuodami kampaniją su būriu nevyriausybinių organizacijų „Už aktyvias šeimas“ kvietė žymias mamas ir tėčius parodyti pavyzdį bei tapti kampanijos iniciatorėmis. Prie kampanijos organizavimo prisidėjusi Elena Puidokaitė – Atlanta teigė, kad jai su dukra praleistas laikas yra labai svarbus: „Aktyvi veikla mums visiems yra labai reikalinga, ypač ta, kuri skatina patirti stiprias emocijas kartu, pergales ir suteikia teigiamų jausmų pliūpsnį.“

Mūsų jau nebestebina liūdna statistika, kad tėvai vis mažiau laiko praleidžia su savo vaikais. Kaltiname vaikus, kitus tėvus, išmaniąsias technologijas, tačiau kiekvienas galime tapti problemos sprendimo dalimi. Dažnai nutinka ir taip, kad „apsimetama“, jog praleidžiamas laikas su vaikais, o jie tiesiog paliekami žaisti vieni ir tėvai nedalyvauja tame procese kartu. Todėl kampanijos tikslas yra žaisti, pramogauti, nugalėti kartu.

 


 

Komentarai

Šeima ir laisvalaikis

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Naujagimis vaikas gali matyti žalią ir raudoną spalvas, tačiau nemato mėlynos.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai