„Franke“ virtuvė - mažiau vargo, daugiau skonio

Gamintojo nuotr.

Šveicarišką kokybę, skandinavišką dizainą, naujausias technologijas vienijanti „Franke“ jau daugiau nei 100 metų kuria gyvenimą palengvinančius ir gaminimo malonumą padedančius atrasti virtuvės prietaisus bei sprendimus.

Nuostabiai virtuvei nuostabi plautuvė

Patogi naudoti, lengvai valoma ir ilgaamžė plautuvė - viena svarbiausių virtuvės dalių, juk nuo jos prasideda kiekvieno kulinarinio šedevro kelias! „Franke“ siūlo rinktis iš gausybės, kiekvienai virtuvei tiksiančių plautuvių modelių, pagamintų iš aukščiausios kokybės medžiagų - nerūdijančio plieno, granito, keramikos ir tektonito.

Gamtos dovana - granitas yra patvarus, atsparus karščiui ir bakterijoms, o už metalą sunkesnių keramikinių plautuvių beveik neįmanoma subraižyti. Naujausiomis technologijomis besižavinčius turėtų sudominti tektonito plautuvės, pagamintos iš lengvos ir ypač patvarios, automobilių pramonėje naudojamos medžiagos.

Nerūdijančio plieno plautuvės patiks klasikos gerbėjams. Ši medžiaga yra atspari bet kokiai temperatūrai ir yra itin higieniška, o jos subtili ir elegantiška išvaizda nėra pavaldi laikui.

Turite unikalią progą įsitikinti nerūdijančio plieno „Franke“ plautuvių privalumais - tereikia sudalyvauti konkurse ir laimėti ergonomišką, stilingą „Franke Largo Workstation“ nerūdijančio plieno virtuvės plautuvę! Konkurse dalyvaukite čia.
 

Franke plautuvė
Gamintojo nuotr.

 

Lietuvai puikiai tinkantis „Porsche“ veržlumas

Naujausias „Franke“ kūrinys - tektonito, medžiagos, kurią automobilių apdailai naudoja „Porsche“, plautuvės. Jos atsparios smūgiams, temperatūrai, įbrėžimams, dėmėms, neblunka ir yra ypač lengvai valomos - tikra kiekvieno į virtuvę užsukančio, estetika, švara ir savo šeimos sveikata besirūpinančio žmogaus svajonė.

„Būtent tokios - lengvos, atsparios smūgiams, braižymuisi, temperatūrai ir lengvai valomos – yra tektonito plautuvės. Savo savybėmis jos prilygsta granitinėms plautuvėms, o kai kuriomis savybėmis – atsparumu smūgiams ir lengvesniu valymu - net pranašesnės“, - pabrėžė „Franke“ atstovas Lietuvoje Remigijus Nacevičius.

Perdirbamas, aplinkai nekenksmingas ir praktiškas tektonitas sparčiai populiarėja visame pasaulyje, o iš šios medžiagos pagamintos plautuvės turėtų ypač sudominti lietuvius. Lietuvos vanduo yra kietas, jame daug ištirpusių druskų, tad buities prietaisų paviršiai ilgainiui „pasipuošia“ kalkėmis.

Kalkėmis pasidengusio tektonito plautuvių valymas ypač paprastas: „Pigiausia ir greičiausia valyti citrinos rūgštimi: 50 gramų rūgšties atskieskite puse stiklinės karšto vandens, šiuo tirpalu išvalykite plautuvę, po 15 minučių nuskalaukite. Ir jūs vėl turėsite atsinaujinusią plautuvę“, - tikino R. Nacevičius.

Komentarai

Interjeras

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Jei vaikas apsinuodijo rūgštimi arba šarmais, jokiu būdu negalima dirbtinai jo vimdyti, nes šios medžiagos dar kartą nudegins gleivinę. Šiuo atveju reikia duoti išgerti 2 stiklines vandens.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai