Fitnesas su vežimėliu

Daugelis įsivaizduoja, kad po mažylio gimimo lieknos gali būti tik tos moterys, kurios ir prieš nėštumą turėjo idealų kūną ir reguliariai sportavo. Vis dėlto treneriai tikina, kad susigrąžinti buvusias formas gali net ir tos, kurios prieš pastodamos tuo neužsiėmė. Šį kartą pasiūlysime tau pratimų kompleksą, kurį galėsi atlikti jau po mėnesio nuo mažylio gimimo.

Dietologai teigia, kad dauguma moterų po gimdymo priauga papildomų kilogramų būtent dėl to, kad savimi visiškai nesirūpina, nežiūri, ką, kaip ir kada valgo. Na, o fitnesas, anot specialistų, pirmaisiais mėnesiais yra tiesiog būtinas kiekvienai naujai iškeptai mamytei. Antsvoris, sukauptas nėštumo metu, turėtų visiškai išnykti per devynis mėnesius (su sąlyga, kad reguliuosi savo mitybą ir vaikštinėsi lauke bent po dvi valandas per dieną).

Pirmas mėnuo

Daryti kokius nors intensyvius ir sudėtingus pratimus tau dar per anksti, tačiau įprastų kasdienių ir buitiškų judesių visiškai pakanka, kad raumenys atgautų savo buvusį stangrumą. Pirmąsias dvi savaites po gimdymo pilvo raumenys susitraukia natūraliu būdu. Kad proceso tempas būtų normalus, tau tereikia tiesiog judėti.

Pasivaikščiojimai su vežimėliu – nuostabi kardiotreniruotė, net jeigu eini lėtu žingsniu. Sporto salę pirmąjį mėnesį po gimdymo pakeis tai, kad turėsi valdyti šią kartais nelabai paslankią mažylio transporto priemonę, išnešti ją į lauką, kaskart perrengti vaikutį, kad jis nesušaltų ar neperkaistų. Šie „pratimai“ turėtų užimti ne mažiau kaip valandą, tačiau būtų idealu, jeigu užtruktum pusvalandžiu ilgiau.

Ketvirtą savaitę galima pradėti judėti jau greitesniu tempu, arba kaitalioti greitą ėjimą su lėtu.

2 psl. »

Komentarai (4)

ne 2012-02-24 16:37
Lauryna, nemanau kad Jūs teisi.
Lauryna 2012-02-24 13:42
Jeigu neapsiryjama ir judama tiek, kiek reikia, netenka laikytis nei dietų, nei sportuot :P
Vida 2012-02-24 09:15
Man ir vienos mergytės užteko :) per metus svoris sumažėjo daugiau, negu priaugau nėštumo metu
Silva 2012-02-23 17:36
Kadangi susilaukiau dvynukų, tai man net nereikėjo specialiai sportuoti. Veiklos bus tiek, kad vos spėjau suktis :)

Sveikata

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Į plastiką, iš kurio daromos LEGO detalės, dedama speciali medžiaga, kuri darant rentgeną šviečia ryškiau, kad būtų lengviau detalę aptikti, jei vaikas ją prarytų.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai